benyy

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.1.2013  10:15
    Podezření (1990)

Obrovský filmový zážitok! Fantastický Ford a rovnako perfektný Julia, úžasná hudba Johna Williamsa, skvelé!

• 22.4.2011  23:04
    Femme Fatale (2002)

Opäť raz nerozumiem nízkemu hodnoteniu. Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau. Tá pointa. Niet čo dodať. Zážitok!!!

• 2.3.2011  19:07

Príjemná oddychovka so skvelým Harrisonom Fordom a Diane Keaton, ktorá mu nič nezostáva dlžná. V tejto komédii nikto nie je dokonalý, úplne každá postava má aj negatívne vlastnosti, čo robí film podstatne uveriteľnejším. Veľmi príjemný hudobný podklad v kmobinácii so skvelým hercami - 4 hviezdičky.

• 21.2.2011  20:30

Ústredná dvojica výborná, ale koniec ako keby patril k inému filmu, veľké sklamanie sľubne sa rozvíjajúceho deja.

• 14.2.2011  19:25
    Cizinec (2010)

Nuž, ja si pomôcť nemôžem, ale dávam za 5. Nerozumiem nízkym hodnoteniam, ale veď koľko ľudí, toľko chutí. Výborné výkony, známe tváre, príjemná hudba, napínavý dej a skvelý dojem. Nedá sa naozaj nič robiť, 5 hviezdičiek.

• 6.2.2011  20:31
    Noviny (1994)

Ťažko to popísať, nebolo to zlé, ale Keaton a Close museli ísť stranou, pretože podstatne zaujímavejšie postavy hrali Robert Duvall a pochopiteľne Randy Quaid. Zaujímavé, miestami hektické, ale dejovo priemerné. 3 a pol hviezdičky.

• 2.2.2011  11:28
    Tron (1982)

Pôsobivé, revolučné, novátorské, dobu predbehnuvšie, technicky vysoko vyspelé dobrodružstvo. Vynechal som niečo? Hipisácky vysmiaty Jeff Bridges :)

• 23.1.2011  23:08

Hugh Grant vo svojej ďalšej typickej roli, tentokrát s výborne sekundujúcou Drew Barrymore. Vtipné hlášky, príjemné situácie, retro hudobný klip...príjemný film na vylepšenie nálady s výbornou hudbou:)

• 11.1.2011  21:33

Plytký dej, kopírovanie úspešného nápadu, až na dve-tri scény úplne zbytočné 3D, ALE neuveriteľné možnosti kybersveta, dokonalé efekty, skvelý Jeff Bridges, neprekonateľne krásne Olivia Wilde a Beau Garrett, dokonale vzorný Cillian Murphy. Za zmienku stojí scéna, kedy Stvoriteľ po 20 rokoch vkročí do "mesta", dokonalé zimomriavky. Vynikajúca hudba. Dal by som 4 hviezdičky, ale z Klu som nemohol spustiť oči. 5. BRAVO!

• 8.1.2011  22:59
    Spiknutí (1997)

Bezprostredne po prvom pozretí sú moje reakcie zmiešané. Veľmi to pripomína mix Mandžuského kandidáta a Maratónca, tak veľmi, že atmosféra oboch sprevádza celým filmom. Na druhej strane skvelý Gibson a Julia. Tak skoro si to ale znovu nepozriem:)

• 23.12.2010  17:47

Chémia medzi De Nirom a Stillerom stále funguje! Toto je najpodstatnejšie, čo som si z kina odniesol, vzhľadom na to, že na nej je postavený už tretí film série. Je tu menej Dustina Hoffmana a Barbry, pacifistický flákač v podaní Harveyho Keitela bol príjemným prekvapením. Menej príjemná bola Laura Dern a totálne neznesiteľná bola Jessica Alba. Toľko krátke zhrnutie, inak je film veľmi príjemný a dobre sa naň pozerá:)

• 12.11.2010  20:26
    Na doraz (2010)

Skvelý Downey Jr., ktorému perfektne sekunduje Galifianakis. Jamie Foxx mi v tomto filme vyslovene prekážal. Skvelé cameo na záver:)

• 30.9.2010  19:41

Skvelo namiešaná akčná jazda. Sly vs. Eric, stará osvedčená rovnica z The Specialist. Sly a Arnold podpichujúci jeden druhého narážkami na ich skutočné životy. Skvelý súboj Jet Li vs. Dolph Lundgren. Koho by to napadlo? :) Strhujúce akčné scény, skvelý hudobný podklad, veľký filmový zažitok.

• 24.9.2010  23:07

Nerozumiem tomu slabému hodnoteniu. Skvelý výkon Clinta Eastwooda, Genea Hackmana a Eda Harrisa, veľmi príjemná atmosféra, skrátka niekedy nerozumiem, ale tento film si rozhodne zaslúži vyššie skóre

• 19.8.2010  20:24

Film sa do prvej polovice tvári ako absurdná komédia (partia ultranešikovných lupičov, ktorí po úspešnom prevŕtaní tunelu priamo do sejfu v banke sa vráti naspäť, aby si chvíľu pospali, kým sa usadí prach a celý čas sa oslovujú vo vysielačke menami na otvorenej frekvencii), v druhej polovici sa zase berie ultra vážne, ako napínavý akčný triler zo zloćineského prostredia. Jason Statham ani trochu nepôsobí ako v 70. rokoch, prvých 20 minút mi to ani neprišlo. Napriek tomu je na čo pozerať

• 18.6.2010  22:26

Dlho som tento film ignoroval, ale uffff. Oslava pre tych, co ziju svoje sny. Zivot je prilis cenny na to, aby clovek zabudal na svoje sny. Priznam, ze kila patosu, ale tak nebezpecne namixovaneho, ach jaj. UZASNE!

• 16.6.2010  22:59

Dychvyrážajúce úchvatné zábery, napätie do posledného momentu, ale aj trochu rýchle ukončenie. Skvelý Clint Eastwood, verne sekundujúci George Kennedy. Dirty Harry na skalách. Stojí za to. Bonus: ako vždy úžasná hudba Johna Williamsa, krása:)

• 5.5.2010  21:40
    Věc (1982)

Doslova mrazivá atmosféra, skvelé vizuálne efekty, dokonalý pocit izolácie, minimalistická hudba Ennia Morriconeho - nezabudnuteľný filmový zážitok.

• 5.5.2010  20:25

Opäť raz zbytočne nízke hodnotenia...kto nemá rád blokbastre, nech na ne nechodí. Ísť na taký film a čakať nejaké veľké umenie...Blokbaster by mal byť veľkofilm nabitý akciou, sympatickými hrdinami a človek by mal pri ňom zabudnúť na problémy a starosti a užiť si tú jazdu. Ja som od toho nič iné ako popcornovú zábavu nečakal a bavil som sa veĺkolepo. Z Ralpha Phiennesa priam sálalo zlo, božsky nevinne vyzerajúca Gemma Arterton, Sam Worthington so svojou vizážou z Terminator Salvation...:) Komu sa nepáčia triky, nech si spomenie na Dwaynea Johnsona v závere filmu Múmia sa vracia. Rozhdone mi to stálo za to a za štyrmi hviezdičkami si stojím.

• 17.3.2010  23:42

eddie Murphy v najlepšej forme, celá spústa známych hercov skvelým Jamesom Earl Jonesom počnúc a Samuelom L. Jacksonom končiac. Skvelý nečakaný štek Dona Amecheho a Ralpha Bellamyho, sledujúci osudy dvoch bývalých milionárov z Murphyho predhádzajúceho filmu s Johnom Landisom Výmena. Zlaté osemdesiate roky:)

• 15.3.2010  22:44

Jet Li vs. Jacki Chan. Kto by si nechcel pozrieť taký film? :) Nič to, že sa jedná o vykrádačku Nekonečného príbehu, pozerá sa na to skvele!

• 8.3.2010  22:42
    Poltergeist (1982)

Veľmi Spielbergovský pocit mam z tohoto filmu, veľmi mi to pripomínalo niektoré scény z Blízkych stretnutí tretieho druhu (malý Barry tešiaci sa z mimozemšťanov, samozapínajúce sa hračky...) a navyše Craig T. Nelson, mimochodom skvelý herec miestami veľmi pripomína Richarda Dreyfussa. Báť som sa nebál, ale atmosféra sa miestami dala krájať, skvelý kúsok:)

• 6.3.2010  20:19
    Fletch žije (1989)

Opäť Fletch, ešte neuveriteľnejšie prevleky, výsmech z amerických sektárov (vymývačov mozgu a peňaženiek), dom na vidieku, a nacistickí motorkári :)

• 1.3.2010  23:06
    Ti druzí (2001)

Piata hviezdička za koniec. Uff. To nečakal asi nikto. Wow. Sila. Hlavne scéna s dcérkou a bábkou. Fuf. No neuveriteĺné. Stojí za zhliadnutie už len kvôli pointe.

• 1.3.2010  22:56

Z väčšej časti detektívny film. Teda približujúci prácu knižného detektíva:) Zaujímavé povolanie:) Prudko vypointované, plné zvratov, oplatí sa vidieť.

• 16.2.2010  22:51

Kombinácia Tajomného okna a Osvietenia. Nijak inak sa to nedá definovať. De Niro skvelý, Dakota Fanning snaď ešte lepšia. 3 a pol hviezdičky ale naozaj som čakal nejaký lepší záver.

• 14.2.2010  22:39
    Fletch (1985)

No ja som sa bavil kráľovsky:) Nehovorím, že som sa celý čas smial, ale film mal veľmi príjemnú atmosféru, dobre sa naň pozeralo. Chevyho skvelé prevleky, hlavne mohamedán na kolieskových korčuliach nemali chybu. Skvelé skvelé:)

• 27.1.2010  23:51

Prvá polovica filmu bola výborná, všetko bežalo tak ako malo, Allie bol síce egoistický maniak, ale zároveň vizionár a skvelý vynálezca, zábery na jeho FAT BOY konštrukciu v džungli patrili medzi najpôsobejšie zábery celého filmu, impozantná stavba z vlnitého plechu uprostred džungle...až to naháňalo strach. Typický prípad, kedy človeku nestačí, čo má, a chce viac. Jeden chybný krok spustí sériu udalostí vedúcich k záhube. Harrison Ford je neodolateľný, do poslednej chvíle vďaka jeho charizme hľadáte na jeho postave dobré stránky, tá snaha je počas filmu priam hmatateľná. Mladý River Phoenix a Hellen Mirren taktiež prispeli k vysokej úrovni tohoto filmu. Nie som si istý, či stojí za opätovné pozretie, ale som veľmi rád, že som ho mohol vidieť.

• 20.1.2010  13:04

Basketbal, basketbal a kooopec basketu. Podľa toho, ako to vykreslili snaď všetci por obote prípadne namiesto roboty chodia na "svoje" ihrisko a stávkujú všetko čo majú. Okrem basketu je tam vidieť aj Woodyho a Wesleyho:) Snipesova postava balansuje na hrane medzi príjemnosťou a nepríjemnosťou, kdežto Woodyho postava odzačiatku vyvoláva ľútosť. Scenár a zápletka a hlavne rozpracovanie postáv mohlo byť dôkladnejšie, takto sa ani po hodine a 50 minútach človek naozaj nevyzná v ústredných postavách. Stále je to však príjemná oddychpvka so skvelou hudbou, atmosférou slnečnej Kalifornie a prázdninovou náladou. 3 a pol hviezdičky.

• 18.1.2010  12:45
    Hard Boiled (1992)

Nezničiteľný Tequilla a takmer nepriestrelný Alan vytvorili skvelé útočné duo, ktoré zlikvidovalo okolo 300 chudákov zločincov, sem-tam aj zopár policajtov. Na strane druhej nesmrteľný jednooký gangster a jeho takmer európsky pôsobiaci boss. Nikdy neprestávajúca akcia, napätie do posledného dychu, miliardy vystrieľaných nábojov, stovky mŕtvol, to je iba zlomok vecí, ktoré robia tento film výnimočným.

<< předchozí 1 2 3 4