Had (2021) (seriál)

Parádní výprava, skvělé obsazení. Dobovky prostě Netflix umí. Občas mi bylo až fyzicky zle...představitel Hada byl hodně přesvědčivý. Hnusil se mi a zároveň mě přitahoval...no blbá ženská...Pomocníček od pohledu k zblití. K závěru to trochu ztrácí dech...takže pátá hvězda nebude.

Mrtví neumírají (2019)

Líbilo. Super sestava, pomalé tempo, hlášky fajn. Absurdní vložka - TOP! Jak mně byl vždy Driver nesympatický, tak tady začal sbírat body. Tilda skvělá jako vždy. Odkazy na ikonické filmy jsem si užívala. Myslím, že určitá nekonzistentnost byla záměrem. Pocta béčkovým hororům a starým postupům.

Krvavě rudé nebe (2021)

Tak takhle teda ne! Vražedná stopáž, debilní, neuvěřitelně děravý scénář, hrdinka, co mě srala už od pohledu. Dívala jsem se na to asi na čtyřikrát...chtělo to fakt nervy. Čistý amaterismus a velké zklamání. Jedna hvězda za příjemného psychoteroristu v rouše stewarda a druhá ze soucitu...

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Spojler-bojler...Jááj, tak amerikánské verze mám sjeté dvě...někteří účastníci jsou až fyzicky odpudivý...fakt nechápu vkus castingových bossů. Nyní jedu brazilskou verzi...a to je teda nářez. Upravené pravidla...že nesmí šukat, se dovídají až za 24 hodin...takže první noc se prcá v každém lůžku o dušu. A i nadále jedou jebomilové a jebomilky ve velkém stylu. Proto je výhra o dost vyšší a v porovnání s USA tresty menší. Holt horká krev. Účastníci jsou o poznání sympatičtější. Všechny holky jsou správně prdelaté a nebojí se to použít. Občas tam po sobě štěkaj, rozhazujou rukama, až na to čumíte s hubou do rohlíku..jak na cigánskou rvačku. Takže ta třetí hvězda je za šlápoty a šampóny z Ria!!!

Útok na Bílý dům (2013)

Líbilo. Sice na začátku samé kecy v kleci, ale když se akce rozjela, bylo to příjemné pokoukání. Nesrovnatelně lepší, než z chlastu nateklý Leonidas s prezidentem, který má tak hranatou kebuli, že by místo zmijovky mohl nosit krabici od bot. Dokonce jsem přetrpěla i jako vždy děsnou ségru od krásného Gyllendhála, či jak se jmenuje. Šajning s přehledem tatůmuje nepřátele jednoho po druhém a černý lišák mu zdatně sekunduje. Dcera je sice ohavná jak dědovy necky, ale co už, praporem zachránila celý cirkus a to se počítá.

Modré diamanty (2018)

Jenom debil si vyjede na Sibiř v chatrném kabátku. Keanu se snaží vyřešit neřešitelné a přitom má rampouch u nosu. Rusanda a její bagančata už od pohledu smrdí až do Moskvy. Rozpačitý film s divnoscénářem. Hvězda za mého oblíbence a druhá za prcačky...i když v těch byl Neo hodně nepřesvědčivý.

Roky a roky (2019) (seriál)

Teď jsem to dodívala...excelentní. Chytlo mě to hrozně. Prožívala jsem to s nimi všechno.

Sex/Život (2021) (seriál)

Děsná nuda...manželku hraje stará bréca, ač papírově stejně stará jako herec/manža, koukat na ni šlo o poznání hůře. Příběh se točí furt a furt dokola jak vítr v bedně. Brécu pálí dobré bydlo, tak vymýšlí chujoviny. A i když jsem, co se týče moudí ve filmech, velká ptačí fanynka, té obřezané hadici jsem se s chutí zasmála...hezká protetika. Vůbec byl ten milenec hrozně divnej a ty jeho breky byly na kopanec do jeho ploché prdele. Vůbec chování všech postav bylo dost mimo mísu. Jediná sympatická postava byla ebenová kámoška. Vykojené dudle u mladší verze brécy mě už jen rozčilovaly. Dvě hvězdy za některé zajímavé prcačky...dost mi to připomnělo mé divoké mládí..

Probuzení (2021)

Spojler-bojler...A zase prd...a to jsem se fakt snažila! Postavy sice jakž takž sympatické (ten nesmlouvavý ksicht Jenn Jason je prostě skvělý). Nápad gut. Jenže celé je to takové nemastné neslané. Matka furt nervní - hrk sem - hrk tam, ale moc jsem ji to nevěřila. Líbila se mi scéna v kostele a potom i finále, které zahájí zmagořený voják v krutopřísném souboji s šiškou. Konec mě ovšem ziritoval...proč ji to srdce jedním výbojem nezastavili a druhým nenahodili..... zřejmě v té familii milujou závažné komplikace postihující oběti tonutí - já vím, že je to kokotina, ale jsem hnidopich, no. Prostě takovej blbej film to je...

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Závažné a těžké téma v televizní kvalitě. Nechci se rozepisovat o Natasche, tady se hodnotí film. Herečka i můj milovaný Thure to zvládli dobře, díky real námětu nelze namítat nic proti chování postav. Co mi dost vadilo, byla angličtina. Ty postsynchrony byly strašné. Zvukaře hnát sviňským krokem.