MrAldridge

MrAldridge

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3
    • 7.10.2019  07:59
    Tlapková patrola (TV seriál) (2013)

Bezchybny manager Ryder a jeho podrizeni, kteri jsou mu non stop na telefonu a ihned k dispozici ochotni za nej zivot polozit, hystericka multikulti statostka, ktere asi v obecnim rozpoctu nezbyva na policii, tak vyuziva nevinne zvirata, bez kterych by si diky sve hysterii ani zadek neutrela, k tomu babicka, ktera vola patrolu pres videohovor chytreho telefonu, napojeny na naslouchatko, jakym volal jeste Vlasta Burian...nutno dodat, ze Ryder to manageruje jako spravny byrokrat, je treba mobily svolat vsechny do veze, jakozto do zasedacky, tam ztracet cas poradou a rozdelenim ukolu a pak se dat do prace, do ktere i tak furt keca. Inu kapitalismus je treba tlacit do hlav od utleho veku. Samozrejme chapu, ze muj trilety syn nad tim tak nepremysli a proste ho to bavi, udrzi ho to, jako maloco v posedu na gauci nejakou pulhodinu a to je hlavni, protoze on je ta cilova skupina, ne ja, sracky resici dospely, taky podle toho i serial hodnotím. Ja mozna ocenuji, ze v pohadce neni zlá postava, po ktere by melo ditko divoke spani...coz v priprave na dospělost teto pohadce chybi, protoze svet je protkan bezcharakternimi hovady, kteri vam pro svuj prospech bodnou kudlu do zad.

• 29.9.2019  20:44

Takový nudný 90 minutový product placement.

• 2.9.2019  21:19

Hemingwayův Stařec a moře byla fakt nudná knížka...ale proti tomuhle to byl strhující akčňák...

• 1.5.2019  19:42

Rozfofrovat 100 milionů $ za takovou trapnou zhovadilost je hřích! Poslední dobou to vypadá, že v Hollywoodu dochází nápady, tak se nasype balík do kdejaké kraviny a doufá se, že se ta investice alespoň vrátí, když už nevydělá.

• 10.4.2019  20:18
    Aquaman (2018)

Počítačová slátanina plná nesmyslů, dějových děr, nelogičností, nesrovnalosti a katastrofálních hereckých výkonu. Fakt problém to dokoukat do konce...a ze ten konec stal za to... Půl hvězdy za kočku Amber a za snahu grafiků za počítači.

• 13.3.2019  21:23

Na Zemi každý desátý člověk hladoví, a někteří utrácí milióny za takovou zhovadiost, jako je tento "film". Kolik malých černoušků by se asi za rozpočet tohohle díla najedlo?

• 23.2.2019  13:57
    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)

Jedna hvězda pro Prachaře, ten je alespoň inteligentní a zábavný. Zbytek, včetně "talentů", je trapnost. Jinak má to být Československý talent a z dnešních 5 účinkujících byli 3 cizinci (Fr, Ru, It). Takže spíš bych to pojmenoval Evropa (ne)má talent.

• 22.2.2019  09:39
    Učíme se s Noddym (TV seriál) (2005)

Žil jsem roky v Anglii, s angličtinou pracuji a můžu říct, že anglicky umím velmi dobře. Ovšem v tomto pořadu, který má učit ty nejmenší ani já mnohdy nerozumím co dav dětí za slovo říká. Toto bych spíš zakázal, než uváděl jako vzdělávací pořad pro děti. Katastrofa!

• 14.2.2019  18:59

Naprostá přeslazená, nudná, buzíky propagující sračka. Jakožto hudebník dám 1*, protože by to nebylo fér vůči této skvělé kapele. Stejně jako vůči ní není fér natočit takovou zhovadilost.

• 12.2.2019  21:30

Děj trochu klišé...ale herecké výkony brutální, kamera skvělá, hudba moc dobrá. Gaga to hraje, že by se tím mohla živit... :-) No Bradley...co dodat...to jak to zvládl přirozeně, uvěřitelně, klidně a zároveň živočišně zahrát je obdivuhodné. Když si vezmu, že musel zvládnout i zpěv, kytaru a hlavně režii, tak nad jeho talentem můžu jen smeknout.

• 31.1.2019  19:45

Super, parádní, svižná, zábavná i trochu napínavá oddychovka. Vždycky se rád podívám znova, když je v televizi.

• 3.11.2018  19:58

Jakozto ostravak bych nakopal do kuli toho, kdo toto pustil do sveta. Delat buranske trotly z lidi, kteri cele stoleti zivili svou drinou v dolech pul republiky si nic jineho, nez kulokop nezaslouzi. Navic, tak jak ty dyliny ve filmu, mluvi maximálně ostravsti morgosi, a ne normalni obyvatele.

• 30.9.2018  22:48

Hotové veledílo! A ty efekty k nerozeznání od skutečnosti.

• 26.8.2018  11:34
    V zajetí ráje (TV film) (2014)

Sepsat všechny chyby ve filmu by bylo asi obsáhlejší čtení, než celý scénář téhle nudné a trapné sračky.

• 4.6.2018  22:49
    Štiky (TV pořad) (2018)

Co k tomu napsat? Moment, jdu se vyblit a snad me neco s hlavou v mise napadne.

• 2.6.2018  22:01

Jedna hvězda pro Carlu. Zbytek zaslouží nakopat do prdele.

• 13.3.2018  13:21

Když máte prachy, neni problém si zaplatit bandu grafiků, kteří udělají počítačové efekty, které pak banda střihačů sestříhá do 150 minut chaosu. Ale udělat z takového chaosu film, na který se dá dívat, nebo který bude dokonce dobrý, to je v dnešní době čím dál větší problém, což dokazuje i tahle slátanina tisíce střihů za minutu, srdce rvoucích scén Wahlberga a náhražky Megan Fox, stupidního děje, nekonečné, rádoby napětí navozující, hudební smyčky a věčného opakování věty: "Já jsem Optimus Prime." Jedna hvězda...i když ani nevím za co.

• 24.1.2018  09:08
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Napsat me jmeno do titulku u rezie, scenare, nebo dramaturgie teto estrady, tak samou ostudou, okamzite spacham harakiri pribornim nozem v primem prenosu, komentovanem Voriskem. Hanba Primy!

• 18.1.2018  00:33
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Luxusní pořad... 👌🏻

• 28.12.2017  20:53
    Dunkerk (2017)

Nerad hodnotim to, co jsem nevidel cele. Ovsem toto jsem vydrzel 50 minut a musel jsem vypnout. Nudnejsi a chaotictejsi film jsem snad jeste nevidel. O nicem.

• 16.12.2017  00:04
    Monstrum z hlubin (2013)

Kdo takove sracky financuje? To nekdo ceka, ze na tom vydela? Jedine, co v tehle sracce stoji za deset korun, jsou kozy hlavni “hrdinky”, jinak by meli byt placeni divaci, kteri se odvazili na tohle koukat.

• 26.11.2017  00:04

Radsi se nechat sezrat tyranosaurem, nez na tohle koukat znova.

• 23.11.2017  22:05

Jak me nektere filmy uspavaji, tak tenhle jsem si pustil, kdyz se mi po tezkem dni klizily oci, abych rychleji zabral. Efekt byl ovsem opacny. Oci se otevrely, ja se probral a film jsem s nadsenim dokoukal do konce. Palec nahoru pred hereckymi vykony, dejem, ponaucenim pro mladou generaci...palec nahoru celemu tomuhle vytvoru!

• 12.11.2017  21:21
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

No to me poser: “Ja jsem nejhodnejsi, takovy beranek.” Jeste by mohl kandidovat na prezidenta jako Mandela a stupidni cesi, kteri sezerou vsechno, co vidi na Prime a Nove by ho nakonec zvolili. Jdete do prdele! Jeste ze uz nezije Stalin, urcite by uz moderoval svuj porad, treba Top star. A “pani doktorka” tomu dava korunku. “Vsichni delame veci, ktery nejsou spravny...” Ty vole, fakt jsem nikdy nebyl corkar, vekslak, natoz nekdo kdo odjebal par lidi... Pani doktorka ma v hlave asi znacne vychlastano, protoze k tomu se hlasit muze jen naprosty kosoctverec.

• 25.6.2017  22:07

Dve hvezdy za velice povedenou vizualni stranku filmu. Jinak je to naprosta tragedie. Nevim jestli k smichu, nebo k placi.

• 22.3.2017  19:58
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Sledoval jsem dlouho. Dokud to byl porad o vareni, bylo to na ctyri hvezdy. Posledni rok, co se z toho stala (zrejme kvuli upadajici sledovanosti) bulvarni sracka, kdy tam produkce dava konfliktni dementy misto lidi, co chteji varit, patri porad do odpadu a skoncil jsem s nim.

• 14.3.2017  22:23
    Mise na Mars (2000)

Tak to bylo na Oscara! :-D Obzvlaste za toho martana na konci. To uz asi nezbyly grose na efekty, tak nechali mimozemstana nakrestlit detmi ve vytvarne vychove, nekde na zakladni skole.

• 13.2.2017  23:28
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Tak to byla kvalitka! :-D

• 10.2.2017  20:18
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

No to mě poser :-D

• 31.12.2016  23:34
    Český mejdan s Impulsem (koncert) (2016)

Co by to byl za konec roku bez totalni sracky roku.

<< předchozí 1 2 3