V zajetí ráje (2014) (TV film) odpad!

Sepsat všechny chyby ve filmu by bylo asi obsáhlejší čtení, než celý scénář téhle nudné a trapné sračky.

Štiky (2018) (pořad) odpad!

Co k tomu napsat? Moment, jdu se vyblit a snad me neco s hlavou v mise napadne.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Když máte prachy, neni problém si zaplatit bandu grafiků, kteří udělají počítačové efekty, které pak banda střihačů sestříhá do 150 minut chaosu. Ale udělat z takového chaosu film, na který se dá dívat, nebo který bude dokonce dobrý, to je v dnešní době čím dál větší problém, což dokazuje i tahle slátanina tisíce střihů za minutu, srdce rvoucích scén Wahlberga a náhražky Megan Fox, stupidního děje, nekonečné, rádoby napětí navozující, hudební smyčky a věčného opakování věty: "Já jsem Optimus Prime." Jedna hvězda...i když ani nevím za co.

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad) odpad!

Napsat me jmeno do titulku u rezie, scenare, nebo dramaturgie teto estrady, tak samou ostudou, okamzite spacham harakiri pribornim nozem v primem prenosu, komentovanem Voriskem. Hanba Primy!

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Luxusní pořad... 👌🏻

Dunkerk (2017) odpad!

Nerad hodnotim to, co jsem nevidel cele. Ovsem toto jsem vydrzel 50 minut a musel jsem vypnout. Nudnejsi a chaotictejsi film jsem snad jeste nevidel. O nicem.

Monstrum z hlubin (2013) odpad!

Kdo takove sracky financuje? To nekdo ceka, ze na tom vydela? Jedine, co v tehle sracce stoji za deset korun, jsou kozy hlavni “hrdinky”, jinak by meli byt placeni divaci, kteri se odvazili na tohle koukat.

Hořkých sedmnáct (2016)

Jak me nektere filmy uspavaji, tak tenhle jsem si pustil, kdyz se mi po tezkem dni klizily oci, abych rychleji zabral. Efekt byl ovsem opacny. Oci se otevrely, ja se probral a film jsem s nadsenim dokoukal do konce. Palec nahoru pred hereckymi vykony, dejem, ponaucenim pro mladou generaci...palec nahoru celemu tomuhle vytvoru!