Vzmuž se (2015)

Je fakt zajímavé, jak každý humor z jiného státu je jiný. Tento film ukazuje na 100pro, jak vypadá anglický humor. Místy trochu ujeté, ale určitě zajímavé a místy i humorné :-)

Červená světla (2012)

Děj byl sice zajímavý, konec trochu překvapující, ale nic víc. Budu se muset na ten film podívat ještě jednou, a najít něco "hororového". Nebo raději ne.

Dáma ve zlatém (2015)

Začátek naznačoval, že film nemusí být až tak špatný. Hlavně se mi líbil prolínající děj... U konce mi bohužel chybělo to správné okořenění a napínavý závěr - chybělo jakékoliv soudní drama a nic víc o deportaci rodičů apod... Trochu zklamání...

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Perfektní špionážka. Nechybí akce ani humor. Alicii to neuvěřitelně sekne a když si k tomu připočítám scénu s hudbou z Hříšného tance s trochu jiným koncem :-))) , musím hodnotit pouze pozitivně.

Eva tropí hlouposti (1939)

Crazy komedie to určitě byla, ale že by to byl pro mě nějaký velký zážitek?

Everest (2015)

Po tom filmu mě na Everest nedostanete :-)

Věčně mladá (2015)

Mě se to hodně líbilo. Děj, výkony všech herců, prolínaní děje s minulostí. Super filmeček na sobotní večer.

Shootfighter: Smrtelný sport (1992)

Kdo chce vidět, jak Bolo Yeung hraje klaďase, tak doporučuji. Z hlediska soubojů a děje, nedoporučuji.

Rio Lobo (1970)

Docela nuda. Až na úvodní scénu s přepadením vlaku se zde nic nedělo.

Sám proti teroru (1988)

Jako dítě jsem měl z hlavního padoucha strach. V dnešní době na mě film působí komicky.

Časové pásmo bylo změněno