Batman vs. Red Hood (2010)

Batman a Robin....a Nightwing. Ti parťáci jsou už zdětinštělost, která patří fakt jen do toho seriálu pro děti. Dospělýmu to připadne jednoduše teplý :-D. Ale jinak animák kvalitní, hudba dobrá a Jokerovy vtipy kameňácké. Slušná zábava pro fanoušky Temného rytíře 75%

Kung Fu Panda (2008)

Skvělá animace, bravurně vymyšlené a zrežírované fighty, občas i ten humor, který sic není rozmístěný po celé délce filmu, za to v některých místech je velmi koncentrovaný :-D a navíc fikaná pointa s "tajnou přísadou". Nejlepší animák mé dospělosti :-) 90%

Eragon (2006)

Kvalitní vizuální efekty, akce slušná. Jinak celkový vizuál pilotu k lacinýmu televiznímu seriálu vysílanému v sobotu ráno. Jeremy Irons - občas dobrá hláška. A konec....Mělo to jednu chybu: Málo scén se Siennou v sexy oblečku. 20%

Mlčení jehňátek (1991)

Hra s jedním z nejrafinovanějších hráčů, co se kdy objevil na plátnech kin. 90%

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Poctivé béčko, jež je třešničkou na dortu vetřelčí ságy. Ripleyová s geny a instinkty vetřelce = geniální nápad. Královna s dělohou a živorodou formou rozmnožování = úchylný nápad. Nicméně motivace Ripleyové je nijaká a motivace postavy Winony Ryder dost pochybná, což filmu celkem ubírá na kvalitě. Extended Cut: Neříkejte mi, že na Betty nepřijeli na Zem i nějací ti vetřelci. :-) 75%

Vetřelec ³ (1992)

Extended Cut - Použil bych první větu z komentáře kolegy arachneusse. "Od Scottova horroru, přes Cameronův akční thriller, po Fincherovo intenzivní drama.". Skutečně. Fincherovo intenzivní drama vám možná bude na první pohled v souvislosti s tématem vetřelce připadat divné. Postupem času a možná až pár dní po shlédnutí vám však dojde, co jste to vlastně viděli. Bylo to drama o nadp. Ripleyové a o jejím životním osudu. Jinak vizuální efekty vetřelce sucks, za to však závěrečné nahánění do pístu spolu s pohledem vetřelce bylo famózní. Fincherův styl já snad nikdy nepřestanu žrát. 90%

Poslední polibek (2006)

Kvalitní kamera, hlasité hádky, nesympatický hlavní hrdina a celkově špatný casting a navíc....párkrát omleté téma. 70%

Transformers (2007)

!!!!!!!!!!NAKOPEJ-PRDEL AKCE.!!!!!!!!!! Vizuálními efekty vyrazí dech (až do příchodu AVATARA). Tupými postavami a zvraty neodběhne od zajetých kolejí letních blockbusterů. 80%

Zastav a nepřežiješ (2006)

CO vše uděláte, tj. zabijete, zastřelíte, zlomíte, zničíte, po(d)pálíte, okradete, zmlátíte, ošukáte, abyste zůstali na živu ? 75%