Červi (1975)

mé oblíbené Shivers.. jeden z nejlepších Cronenbergů.. už podle plakátu jsem tehdy věděl, že to bude ten pravý zážitek

Armáda démonů: Matka slz (2007)

jisté fragmenty obrazovosti ve mě zůstaly i po pěti letech.. práce s kamerou v pár okamžicích je pro mě poučná a navěky platná, bohužel příběh byla taková zvracenina..

Vij (1967)

excelentí zábava jen škoda že příběhově nic víc..

Ptáci (1963)

bohužel asi špatná projekce, ale neviděl jsem v tom mnoho přes ten starý oblak nudy

V pasti (2005)

doteď jsem tu měl zasloužené 4* přídávám jednu protože si na tento film často vzpomenu a vždy rád.. platí mi za jeden ze vzorů pro drsnější komorní drama (to co se třeba snaží vyrobit marně ve zmizení alice creed)

Paranormal Activity (2007)

špatně hodně špatně.. nápad je samozřejmě nosný což dokazuje že to stačí na už i 4 film v sérii, ale takovouhle bububublbost jen tak nestrpím.. jakmile logika (tu obzvlášť postav) padá posílám s ní film skopce.. a to co by v tomhle filmu mělo být markantní - strach/lekačky - nebyl důvod se bát ani chvilku

Záhada Blair Witch 2 (2000)

BLBCI STE !! pozitivní věc je, že se to pokouší podat jako nějaké davové šílenství z očí lidí ze vnitř kruhu, které je pak konfrontované kamerovým záznamem vně kruhu.. v tomto ohledu to jakš takš funguje a nevidím problém v tom, že se to přisálo na úspěchu jedničky.. opravdu nechápu ty z vás(a že tu takových idiotů je plno), kteří jste naštvaní protože jste očekávali "něco" jako originál Záhady Blair Witch a jeho bububu pokračování ...................jinak to má samozřejmě v některých věcech rezervy a chyby/blbosti..ale v zajímavostech sem se dočetl, že to původně měla být částečně komedie tedy spíš satira a tohle si myslím, že by pro ni byl výborný podklad bohužel to nevyšlo při změně produkční.. škoda

Somrák s brokárnou (2011)

bohužel.. asi sem moc čekal a ani tu zábavu sem nedostal .. jako některé kousky jsou tam za 4* některé věty sou tam, ale na facku

Záhada Blair Witch (1999)

+1* za to že to opravdu odstartovalo(tím nemyslím vymyslelo, ale rozpumpovalo) nový podžánr a fenomén v hororu FOUND_FOOTAGE !!