Xzibit: Restless Xposed (2001)

Mám rád rap a od té doby co jsem viděl Xzibita živě, mám rád i jeho hudbu, takže tohle hodnocení je bez debat.

Jackie Brown (1997)

Perfektní cinefilní Tarantinův film s plejádou herců, kteří hrají jak o život, skvěle napsanými dialogy a jedním velkým podrazáckým plánem. Nemůžu jinak než za pět.

Kostka (1997)

Napínavé, invenční, klaustrofobické a originální, ale za ten stupidní konec bych scénaristu a režiséra v jedné osobě, s odpuštěním, nakopal někam.

Gauneři (1992)

Drama z garáže s plejádou herců, kteří do toho dávají to nejlepší. Tarantinův vynikající debut.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Fenomenální návrat jednoho starého akčního hrdiny. K té závěrečné přestřelce se dá říct snad jediné: EPIC!

Pouta (2009)

Pouta jsem ještě neviděl, ale píseň WWW - Pikola je za dlouhou dobu to nejlepší co na české scéně vzniklo.

Motýlek (1973)

Srdceryvné drama o jednom přátelství, které vydrželo i přes všechny nástrahy, které mu může ta nejtvrdší možná věznice připravit.

Zásah z pekla (1994)

Béčko s Chuckem a Aaronem Norrisovými, tak kvalitní, jak jen béčko s Chuckem a Aaronem Norrisovými může být!

Prapor sv. Patrika (1999)

Absolutně nevýrazný film, který díky, podle mě, trochu přestřelené stopáži začne nudit. Na historicko-válečný film jsou scény hodně nepřesvědčivé, stejně na mě působí i ono historické pozadí - divák se nic nedozví a film najednou skončí.