Parchanti (2010)

Parádní oddychovka na nedělní odpoledne, kdy si chcete něco pustit, ale nechce se vám nad tím moc přemýšlet... Chybělo mi teda více hlášek, ale i tak si rád pustím pokračování, které jistě přijde.

Justice : Stress (2008) (hudební videoklip)

Vynikající kamera a střih s hudebním podkresem, který k domu co se děje parádně sedne.

Konkurenti (1992)

Originální, napínavé, plné úžasných hereckých vystoupení a Alec Baldwin ve velkolepé scéně. K dokonalosti tomu, ale ještě hodně scházelo.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Jako akčnák solidní jako smrtonosná past až urážející. Ale svoje kvality to mělo (jsem jediný koho iritovaly scény vyšroubované do maximálního nereálna?)

Plnou parou vzad! (2002) odpad!

Film, který má v názvu na konci vykřičník, si také zaslouží hodnocení končící o vykřičníkem! Ne kvůli tomu to vážně není.

Drtič (2000)

Škoda, po půl hodině už jsem čekal na konec, závěr ve strip klubu mě ale bavil...

Posel (2009)

Nárazově vyvolává silné emoce, ale jinak je film vnitřně prázdný, škoda z tohohle tématu by šlo získat určitě víc...

Kick-Ass (2010)

Nečekaně dospělý a uvědomělý film, který využívá povrchnosti jako obalu, ale přitom šahá více do hloubky a nastavuje zrcadlo dnešní popkulturní společnosti.