Lukoboss

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
    • 15.8.2018  20:29
    Mrakodrap (2018)

S Kamenem, ehm tedy The Rockem, nemám vůbec problém, je to takovej novodobej Arnie a to je v pořádku, proti tomu vůbec nic nemám. Stejně jako mně nevadí, když se někdo inspiruje jiným (kultovním) filmem - tady Skleněným peklem a Smrtonosnou pastí. Nicméně mě fakt sere, když je film tupej. Tady je totiž scénář tak neuvěřitelně hloupej, že to snad víc nejde, a to film naproto zabíjí. Tolik náhod, tolik klišé, tolik nesmyslů, to jsem dlouho neviděl. Už první věta v upoutávce je špatně: "Perla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě." A proto hned na začátku se naprosto jednoduše dostane speciální jednotka záporáků do "mozku" budovy a začne to tam všechno v pohodě ovládat. Nechybí chození po římsách a uklouznutí nohy, visení na konečkách prstů, výbuchy přesně ve chvíli, kdy se to nehodí. A vůbec, nová a nejlíp zabezpečená budouva, přitom se tam všechno téměř samo rozpadá. A vrchol je, když vlastně manželka hlavního hrdiny navlíkne policejní vestu (nechápu?!) a začne dirigovat, co mají vlastně dělat. Protože oni by to asi nevěděli. A pak nastane moment, kdy jsem nestačil zírat. Cca hodinu v kuse snad polovina budovy hoří. Manželka vezme do ruky ovládání, restartuje systém a za pár vteřin je oheň pryč!!! :D Neberte to jako spoiler, to je totiž vtip a ne malej. Čekal jsem víc, a to byla asi chyba. P.S.: Scéna se zrcadlama/monitorama je vyloženě povedená, to se musí nechat.

• 12.8.2018  15:31
    Bent (2018)

Thriller, kterej nemá vůbec štávu, nic moc se tam neděje, překvapení nenastane a na to, že to má jen hodinu a půl, se to hrozně táhne. V hlavní roli K. Urban se stále stejným zachmuřelým výrazem ála B. Del Toro (na kterýho pochopitelně nemá), ve vedlejší roli (aby to na plakátu vypadalo líp) se objeví A. Garcia a S. Vergara. Ani jeden z nich tam být nemusel, jejich role jsou nevýznamný, i když se tvůrci snaží tvářit, jako by nás nějakej ten rádoby zvrat měl překvapit. Ne, to se nestalo. A o závěrečné scéně s romantickou skladbou radši ani nemluvím...

• 11.8.2018  11:14
    Boj o patent (2008)

Tenhle film je především až moc dlouhej, zbytečně se natahuje zejména první půlka, kde se v podstatě nic moc neděje, jenom se seznamujeme s problémem. Každopádně zápletka je úplně jednoduchá, hlavní hrdina je vyobrazenej jako vědátorskej jeliman (možná takovej byl i ve skutečnosti, nevím, ale nepůsobí to úplně dobře). Lepší je potom druhá půlka, kde už se pomalu dostáváme k soudu a k řešení situace, i když i tam to má určitý rezervy, přišlo mně, že tam nezazní zásadní věci z celýho konfliktu. Jinak jsem toto neznal, nevěděl jsem, že se něco takovýho stalo, ovšem na druhou stranu se to děje běžně, jak v tom neumíte chodit, vždycky vás někdo ojebe. Bohužel...

• 6.8.2018  21:35
    Calibre (2018)

Do poloviny mrazivej thriller ze správně škaredýho a pochmurnýho prostředí - pěknej severskej styl. Ovšem po cca 45 minutách se to začne celý nějak kazit, postavy se chovají úplně divně (jak hlavní dvojice, tak i místní vidláci). Z místních se stávají výborní vyšetřovatelé, kterým je hned všechno jasný, naopak ti dva pitomci od jisté chvíle začínají dělat všechno pro to, aby se sami prozradili. A čím víc se to blíží k závěru, tím je to hloupější, trochu to vypadá, že si s tím pak tvůrci nevěděli rady. A to je teda škoda.

• 6.8.2018  18:35

Po dlouhých 14 letech přichází pokračování téhle superrodinky. Je to už tak dávno, že mně možná některý asociace unikaly, ale zase je to film pro děti (rodinu), takže nelze očekávat nějaký složitosti. Naopak, je to přímočarý, žádný moc velký zvraty nebo překvapení nepřichází a hlavně - je to neskutečně dlouhý. Stopáž se mně zdála přehnaná už před shlídnutím, po něm to pak bylo ještě horší. Když z kina v průběhu odchází rodiče s dětma na záchod, takže vlastně kus filmu nevidí, není to dobře. A nebylo jich málo. Klidně bych 20-30 minut ubral, především pak ze začátku, kterej se hrozně táhnul. Vtipný scény se najdou, ale není jich moc, jednička mně přišla v tomhle ohledu lepší. A i to je důvod, proč dávám jenom dvě, odvařenej jsem z toho nebyl. P.S.: Ano, v rámci dnešních trendů "GRLPWR" je jasně nastolená situace - maminka jde do práce, zatímco tatínek zůstane doma s dětma, aby vyšlo najevo, že to ženský doma nemají vůbec jednoduchý.

• 29.7.2018  14:06
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Obvykle sci-fi moc neprožívám, není to úplně žánr pro mě, nicméně tady došlo k milýmu překvápku. Zkusil jsem to, začal se dívat a celkem mě to chytlo. Možná proto, že je to v podstatě taková vesmírná kriminálka, dalo by se říct, postavy jsou vcelku zajímavě napsaný a je tam rozjetých hned několik příběhových linek. Je vidět, že si tvůrci dali záležet, postupně se první série propojuje, až vám to dá v závěru celý smysl. Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale za mě zatím pohodička. EDIT 2.8.2018 Po druhé sérii přichází zklamání. Pro mě nejlíp napsaná postava v seriálu skončila (dokonce bych řekl, že dost laciným a nepochopitelným sebeobětováním), naopak do popředí se dostává novopečenej kapitán Holden, kterej mně začíná lézt na nervy. Je to škoda, příběh přestává být zajímavým a uvidíme, kam to budou tvůrci směřovat. Zatím hvězdu ubírám.

• 23.7.2018  21:40
    How It Ends (2018)

Netflix je seriálovej a je to poznat... kdyby to mělo o hodinu míň a byl to pilot k nějakýmu postapo seriálu, bylo by to naprosto v pohodě a těšil bych se na další díly. Jenže ono to tak není. Má to skoro dvě hodiny a zdá se to neuvěřitelně rozvleklý. Nic moc se tam neděje, hodně se tam mluví o ničem, akce je poměrně očekávaná a ten konec - no nevím. Navíc se dějou náhody - jedou neuvěřitelně dlouho směr Seattle a po cestě narazí na vesnici, kde byl hlavní hrdina kdysi na návštěvě, pak najednou narazí na dům jeho otce, no úplná náhoda. Netflix se snaží, ale chce to ještě zabrat.

• 23.7.2018  17:55

Je to takový pořád dokola, sice se změní prostředí, ale ve principielně je to stále ta stejná šablona. Zbytek komentáře, viz koment k jedničce.

• 23.7.2018  17:53

Nejlepší díl trilogie, výborně provázaný s prvním dílem (vidíme v průběhu scény z jedničky, tentokrát natočený z jiné perspektivy, z jinýho pohledu), všechno do sebe hezky zapadá. Plus spousta zajímavých odkazů mimo film. Zbytek komentáře, viz koment k jedničce.

• 23.7.2018  17:51

Zase tak moc mě to nechytlo a stejně tak nemůžu říct, že by mě to nebavilo. Je to taková oldschoolová sci-fi pohádka s plnou různých filmových klišé (auto nemůže nastartovat, když je potřeba; hlavní hrdina hrozně spěchá a o minutu později se zastaví a čumí - najednou asi nespěchá.. atd.). A tenhle princip se vlastně opakuje v celé trilogii. Možná kdybych to viděl jako děcko, dostaví se pocit nostalgie a hodnocení dopadne jinak. Ale tak to nebylo...

• 16.7.2018  21:47

Tak si to shrneme: Arnold už tady nehraje a dělá dobře. Zato Sly do toho šel a udělal chybu, navíc se tam objeví jen párkrát. D. Bautista je tam naprosto zbytečnej, urval si pro sebe snad jen tři scény. A proč má potřebu se "podílet" na něčem takovým 50 Cent, to už vůbec netuším. Ti ostatní včetně hlavního "Xiaomi" hrdiny jsou nemastní neslaní, záporák nudnej a vězení nezajímavý. Efekty působí zastarale a o nějakým příběhu tady mluvit nelze. Po relativně slušným béčku v podobě jedničky přijít s něčím takovým, navíc až po pěti letech, to je na facku. A nejhorší je, že nás konec připravuje na další díl. Uff! Jak řekl Stallone na konci: "I´m sick of this shit!" Musím souhlasit.

• 15.7.2018  10:32
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Moje hodnocení možná nebude úplně relevantní, nicméně už v průběhu první série jsem se začal nudit a na seriál se tak přestal dívat. Možná jsem se unáhlil, třeba kdybych sérii dokoukal, mohlo mě to chytnout. Každopádně pozdě bycha honiti, nezaujalo mě to, a to je pro mě dost zásadní věc. Nedá se nic dělat, asi to není můj šálek kávy, protože jak je vidět na zdejším hodnocení, procenta to nemá vůbec špatný. Navíc mám J. Kinnamana zafixovanýho jako mladýho ambiciózního politika z House of Cards. :D

• 14.7.2018  21:08
    Beirut (2018)

Špionážní thrillery mám vcelku rád, líbí se mně ty zákulisní boje, tajný akce atd. Tady je dokonce velice dobrej casting, což filmu určitě přidává, nicméně zápletka a příběh v tomto snímku není kdo ví jaká. Hlavní hrdina samozřejmě musí být alkoholik, to by jinak nešlo, a má se pokusit zachránit jednoho chlapa. Problém je ovšem ten, že jsem si nevytvořil nějakej vážnější vztah k postavám, takže mně to bylo úplně ukradený, kdyby toho zajatce sejmuli, ani bych nemrknul. A pokud film neumí vyvolat emoce, není zrovna dvakrát dobrej.

• 14.7.2018  15:10

Ona by to byla celkem slušná a povedená gangsterka, kdyby se nekladl důraz na romantiku. Obecně asi nevadí, že tam taková linka je, nicméně tady je toho tolik, že to tu drsnou atmosféru prostě kazí. Stejně tak se zase potvrzuje, že B. Affleck je lepší režisér než herec, jeho nulová mimika ve tváři se tradičně proplítá celým filmem od začátku do konce. On je takovej vždycky a jinej nebude, takže se vlastně ani není čemu divit.

• 9.7.2018  18:57
    Extortion (2017)

Ze začátku to působí dobře, zápletka není nijak hloupá a navíc B. Abdi se na tyto role dokonale hodí, přestože je vazba asi jako násada na smeták, umí zahrát tak, že z něj jde strach. Horší to pak už ale je s tím, co se stane v druhé polovině filmu. Tam přijde tolik různých náhod a zvratů, že si divák připadá jako na tenise, vrcholem všeho pak je, když hlavní hrdina v rychlosti a spěchu nastoupí do úplně náhodnýho autobusu a v tomhle busu čirou náhodou sedí ten týpek, kterýho on hledá snad několik dní. To bylo moc a taky je to jeden z důvodů, proč jdu jen na dvě hvězdy. Nicméně potěší role D. Glovera, dědoušek už nám trochu zestárl, ale nepříjemnýho vyšetřovatele hraje dobře. Otevřenej konec nám pak neodpoví na několik otázek, ale to už bych asi chtěl hodně.

• 9.7.2018  18:50
    Imperium (2016)

D. Radcliffe jako tajnej agent FBI, kterej infiltruje neonacistickou buňku, působí sice trochu komicky (on prostě pořád vypadá jak malý děcko, nedá se nic dělat), nicméně snahu mu nemůžeme upřít. Zbytek castingu se naopak povedl, protože některý z nich potkat v civilu, stejně bych měl asi obavy. :D Ale jinak je to vcelku průměrná kriminálka, kde se nestane nic extra zajímavýho, jinýho, převratnýho - taková ta klasika, kdy nováčkovi nikdo moc nevěří, hlavní nadřízenej je proti všemu, ale nakonec stejně uzná, že ten postup ve vyšetřování vlastně zase tak špatnej nebyl. Trochu to teda zabíjí ten konec, kde jsem furt čekal, že se ještě něco stane, ale to se nedá nic dělat.

• 9.7.2018  18:44
    Escobar (2017)

Hodit do placu tenhle film po naprosto dokonalým seriálu Narcos chce fakt odvahu. Už jenom ten rozdíl ve stopáži dává najevo, že tady to všechno bude muset být hrozně okleštěný a zkrácený, což se ve výsledku ukazuje jako pravda. A pro člověka, kterej o tom nic moc neví nebo nemá nějaký ponětí o celé jeho "kariéře", to musí být trochu zmatečný. Jinak jak tady všichni píšou (a je to pravda), J. Bardem je hlavním esem celýho filmu, nebýt jeho, klidně bych šel s hodnocením ještě níž. P. Cruz naopak role totální naivky a blbky sedí, popravdě jestli se takhle opravdu ta novinářka chovala, může být možná ráda, že je ještě naživu. Aneb jak je řečeno přímo ve filmu: "Kdybych byl chudej, vůbec by sis mě nevšimla... auta, letadla, nákupy v New Yorku, tohle se ti na mně líbilo!" A měl pravdu, protože ona je evidentně zlatokopka, nic víc. A profituje na něm i po jeho smrti - to je fakt vtipný. Takže film beru jako průměr, jelikož Narcos už asi jen tak něco nepřekoná.

• 5.7.2018  21:03

Je to taková jednoduchá a vcelku i hloupá pohádka, která stála hromadu peněz. Postavy se chovají divně, chvílema je snaha zahrát na strunu humoru, ale nejsem si jistej, jestli se to zrovna hodí. Vtipný je, že J. D. Morgan si tady zahrál charakter jako z Walking Dead, už mu chyběla jen parťačka Lucille. Začíná to vcelku klidně a pak se to rozjede jako jedna velká destrukce všeho - ono to tak postupně graduje, až na závěr uvidíte přerostlýho vlka lítat. Ne, srandu si fakt nedělám! Jinak asi bylo potřeba snížit věkovej rating, takže moc krve nečekejte. Můžou pak potěšit odkazy na Godzillu nebo King Konga, ale to je asi tak všechno.

• 5.7.2018  20:41
    Delirium (2018)

Mě to teda vůbec nebavilo, ani trochu. Hlavní hrdina není zrovna dvakrát sympaťák a to všechno, co se tam děje, šlo nějak mimo mě. Pár klasických lekaček a jinak nic zajímavýho, krom toho ta celková zápletka byla, řekněme, divná. Pro mě teda naprosto zbytečnej film, dokonce se divým zdejšímu relativně vysokýmu hodnocení.

• 2.7.2018  20:08

Maďaři nám tady sice představili film s perfektním vizuálem, především hra s kamerou a obrazem se slušně vypiplaná, nicméně ten příběh mě nestrhnul. Postřelenej utečenec najednou začne lítat, nejspíš se jedná o symboliku (ve filmu i zazní slova jako "zázrak" nebo "anděl"), nicméně mě to vůbec nedonutilo nad tím jakkoliv hlouběji přemýšlet a něco si z toho odnést. Postupem času jsou ty lítací scény spíš divný, než dobrý, hlavní hrdina tam tak nějak volně rotuje a moc to nedává smysl. Vlastně jsem si k žádné z postav ani nestihl vytvořit vztah, takže jsem ty dvě hodiny nějak přežvejkal a za chvilku už vůbec nebudu vědět, o čem to vlastně bylo.

• 2.7.2018  20:04
    Den poté (2004)

Americká pohádka s hezkým vizuálem. Tak by se to dalo shrnout v jedné větě. A americká píšu záměrně, protože tolik záběrů na americkou vlajku, sochu svobody ve vás vyvolá pocit, že R. Emmerich je skoro až úchylnej patriot, kterej to divákovi cpe přímo do chřtánu. Příběh a zápletka je vcelku jednoduchá, najdou se naprosto nesmyslný scény (např. útěk před mrazem, kdy hrdinům doslova mrzne podlaha za patama, to jsem se fakt zasmál), ale tady asi nikdo nechtěl nějakej reál, navíc je to ve škatulce sci-fi, takže proč ne. Je to takovej ten film, kterej prolítne a tím to hazne. Aspoň pro mě.

• 25.6.2018  19:01

Film totálně o ničem, naprostá nuda... ukázky lákají na H. Berry a žraloky ála Čelisti, nicméně když se ani po cca 40 minutách vůbec nic nestalo, normálně jsem přepnul jinam. Čekal jsem, co přijde, kdy nastane nějaká zápletka nebo něco, co by mě vtáhlo do filmu, ale bohužel. H. Berry tam akorát řeší svůj bývalej vztah a tíživou finanční situaci. Nic. Konec.

• 20.6.2018  20:55

Celý je to taková naivní zombie pohádka, která se sice snaží ve škatulkách tvářit jako horor, ale úplně to tak není. M. Jovovich tady plní svou tradiční roli z podobných akčních snímků a jinak žádný překvapení nečekejte. Občas divák zakoulí očima, co že se to před ním děje, jestli je to myšlený vážně, anebo je to nadsázka, ale to je u téhle série celkem normální. Takže to mnou tak nějak projelo, nic moc nezanechalo a znovu to vidět nemusím. Toť vše.

• 18.6.2018  21:25

Jak už tady někteří psali, forma vyhrává nad obsahem a je to nakonec na škodu. Tak, jak jsem si na začátku říkal "hmm, hodně zajímavý a precizně natočený", ke konci už to bylo jen "ty vole, ať už tam žádnej další střih, detailní záběr nebo barevnej filtr není!". On ten příběh je na jednu stranu jednoduchej, na druhou stranu s těma všema kamerovýma kudrlinkama je to čím dál víc nepřehledný, chvilkama už jsem moc ani nevěděl, kdo po kom střílí nebo kdo s kým vlastně je. A nejhorší na tom je, že mně to i bylo jedno, nevytvořil jsem si absolutně žádnej vztah k postavám. Tam, kde např. Tarantino tuhle techniku mistrně využívá, aby podtrhl jednu scénu, detail atd., tady je to na každým kroku. A čeho je moc, toho je příliš.

• 16.6.2018  19:50

To byla teda ptákovina.. a že to bylo točený na mobil a od Soderbergha mě nechává naprosto chladným. C. Foy je pěkná ženská, chodí na terapie a jednou jakože nějakým omylem podepíše papíry na 24 hodinovou hospitalizaci u Dr. Chocholouška. Už jenom tohle je divný, jenže ona se během těch 24 hodin začne chovat tak debilně, že si ji tam nechají dýl. Nikdo se po ní neshání, nikomu asi nechybí. A do toho všeho se tam najednou objeví její dávnej stalker, kterej ji po dvou letech vypátral. No to je ale náhod. Samozřejmě jí nikdo nic nevěří, ředitelka ústavu je úplná kunda, která akorát zametá všechno pod koberec. A zajímavý taky je, že jenom naši hlavní hrdinku vždycky stihne nějakej trest (např. samotka) a jenom ji ostatní pacienti provokujou, jinak jsou všichni mezi sebou hrozní kámoši. Zaměstnanec/stalker tam pak začne provádět různý machinace (jednoho z pacientů unese, zabije atd.) a vlastně si toho nikdo vůbec nevšimne. No to mě teda poser. Pak unese i naši hlavní postavu a to taky nikdo neřeší, s propíchnutým a krvácejícím krkem je schopen úplně normálně fungovat, řídit auto i běžet lesem... no co vám budu povídat, to musíte vidět. A nebo radši ne.

• 12.6.2018  20:22

Hodně to připomíná severský kriminálky, který bývají fakt dobrý, no tady to má svoje chyby, a proto i to hodnocení je spíš průměrný. Resp. mně se to vlastně celkem líbilo, dokonce bych řekl, že to je někde mezi třema a čtyřma hvězdama. Proč jsem se ale rozhodl pro nižší hodnocení, je fakt, že jsem cca po půl hodině odhadl, kdo že za tím vším stojí, a ono to tak doopravdy bylo. Tohle vždycky zamrzí, protože se filmařům nepodařilo diváka přechytračit. Jinak se na to nedívá blbě, krom toho se jedná Belgii, která zrovna velkofilmy nechrlí. Za mě žádná hrůza.

• 11.6.2018  21:38

Jako "rodinnej film" dobrý - ve smyslu napsal, natočil a hlavní roli si zahrál J. Krasinski a obsadil tam svoji ženu E. Blunt jako svoji filmovou ženu. K tomu pár děcek a celkovej casting je na světě. To všechno je v pohodě, je to komorní, obecně mám takový filmy celkem rád (něco mezi snímkama Znamení a Cloverfield). Ovšem co to všechno kazí, jsou filmový náhody, klišé a nesmysly. Už na začátku je divákovi jasně vysvětleno, že hluk nepřipadá v úvahu - nejmladší dceři seberou hračku na baterky, která by mohla zahrát a prozradit je před neznámýma přišerama. OK, všichni si oddechnou, že vše dobře dopadlo, a v tu chvíli starší sestra té mladší hračku podá a dá jí k tomu i ty baterky. To jako fakt?! No a samozřejmě, že ona si to pěkně zapne a.... ano, tušíte správně. A v tomhle duchu se to pak odehrává dál, vlastně čím víc jdeme do závěru, tím víc takových nelogických situací nastává. Takže proto jen ten průměr - škoda.

• 30.5.2018  19:24
    Laskavý dotek (TV film) (2010)

To byl zase výtvor toto! Jediným pozitivem je tam opravdu jen pohledná J. L. Hewitt, a to je pekelně málo. Ona je misska s absolutní pamětí a masérským certifikátem, on je nadějnej sportovec, kterej se ale bohužel zranil. A teď ta zápletka... on kvůli svýmu zranění nemůže dělat na stavbě, OK, to se dá ještě pochopit, ale přece může dělat cokoliv jinýho. Ne, on prostě bude doma naříkat, že nemá práci. Ona pronese větu, že "pěkný holky přece nemůžou být chudý" (což něco značí o její inteligenci), a tak se vydá hledat práci. Narazí hned v napoprvé na bordel, ale nehledá dál, i když se jí to nelíbí, prostě tam začne pracovat. WTF?!?! Začne tam ojíždět chlapy, pak si i zašňupe, vydělává tisíce dolarů, ale nikomu (ani jejímu manželovi) to nepřijde divný, že z obyč masážního salonu nosí takový prachy. No, pak se na to přijde, manžel se nasere, ona je na dně, jde sedět na měsíc (!!!), vrátí se, sama pro sebe si doma mele prohlášení jako např. "matka od dětí přece nemůže být v takovým domě sama" (uff, to bolí). Najednou ji navštíví manželky všech těch hlapů z okolí, který ojela, ale nejdou jí vynadat nebo tak, ony se jdou zeptat, co mají dělat, aby jim to v manželsví zase fungovalo. To jako vážně? Po závislosti na koksu jinak ani vidu, ani slechu... no logika nikde. Zdejšímu hodnocení vůbec nerozumím.

• 28.5.2018  21:22
    Pomsta (2017)

Fakt, že tenhle film natočila režisérka, tedy žena, ve mně vyvolává zamyšlení, jestli si o nás o chlapech tohle ženský opravdu myslí?! Takhle se chovají kamarádi?! Jakože jeden si dovede pěknou kočku, druhej ji potají znásilní a ten třetí dělá, že to nevidí?! To asi nejsou moc kámoši teda. A když už ten její milenec na to přijde, vlastně nic moc neudělá, resp. se nasere na tu ženskou, že si za to může sama a pak během pár minut otočí natolik, že ji chce vlastně zabít. Uff. Už jenom s tímhle debilním námětem mám ohromnej problém, a to teda nejsem žádnej puritán. No a od této chvíle se rozjede kolotoč totálních nesmyslů, kdy ji shodí ze skály, ona se napíchne na kůl, ten kůl pod sebou podpálí, tečou hektolitry krve, kůl se zlomí a ona se tak dá na útěk, resp. hon na chlapy a obráceně. Celkově tady má každá postava tolik litrů krve, že by stačili zásobit snad několik nemocnic, ona si pak vypálí na břicho orla (WTF!!!), cca od půlky se jí změní vlasy z blondýny na brunetu a jde si tvrdě za svým. Pomsta to rozhodně není sladká, nýbrž tupá a vrcholí to nesmyslným naháněním se dokola po baráku v tratolišti krve (ano, zase ta krev!). Tady nepomáhá ani nadsázka nebo humor, pro mě to bylo hrozný utrpení vydržet do konce.

• 28.5.2018  16:40

-viděna verze 180 minut- Teda už dlouho jsem neviděl takhle nářezovej válečnej film, kde máte opravdu pocit, že to bahno padá na vás, stejně tak jako kulky sviští kolem vaší hlavy. A zcela jednoznačně tady Fini ukázali, že i s menším rozpočtem a bez nějakých šílených digitálních efektů jde natočit kvalitní akce bez trapnýho národnostního patosu. Navíc mně ani nepřišlo, že to mělo 3 hodiny, přitom je to naprosto neuvěřitelnej časovej údaj, kterej nebývá zrovna zvykem. Casting se povedl, hlavní postavě (celkem rebel a pankáč) po čase přijdete na chuť a pochopíte jeho pohnutky a k tomu všemu ještě ta krásná finská příroda - lesy jak z pohádky. Tady opravdu smekám, tohle se povedlo!

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60