Patrola (2017) (seriál)

Nápad dobrý, provedení ve stylu TopGearu a ještě snad i " Koumáků " vše tak trochu kopie BBC. Nic proti, mělo to jistě i efekt s verbováním nováčků do armády aby se podívali s čím vojáci pracují u jednotlivých útvarů, ale měl tam zůstat pouze Stránský... Žena hezká, ale zcela mimo. Co se týče Holána, tak ten chlapec by měl především shodit na váze, když chce točit pořad o armádě a jeho role je až příliš uťáplá. Za mě 3*, ale šlo by to udělat výrazně lépe a nesnažit se za každou cenu o vtip... Musím, ale vyšvihnout předposlední díl kdy vypraví příběh o bojovém úkolu na Heydricha a zároveň nám představili válečného hrdinu i jeho příběh... To člověka opravdu chytne. A za to tleskám!

12 hrdinů (2018)

3* za námět... Provedení je ovšem tragické. Režie je zmatená a je vidět, že to dělal někdo kdo je nováčkem a přebírá od jiných a navíc blbě. Přestřelky snad kromě 2 jsou zmatené a často se stává, že ztratíte pojem o místě a směru. Herecké obsazení zajímavé, ale nevýrazné postavy. Kladně hodnotím práci kamery, ale bohužel není schopna přebít režijní debakl. Jako oddychový akčnák ok. Ale tím to hasne. Ať tam ti muži dokázali cokoliv, tento film oslavným v tom dobrém slova smyslu není.

Tvář vody (2017)

První minuty filmu a dostal mě! Kamera, kostýmy, hudba, světlo... kruci tohle jo!

Taxi 121 (2016)

Dobrá práce Dane. Něco se tam najde, ale na českou produkci s omezeným rozpočtem to není vůbec špatný. Jen tak dál!

Musíme se sejít (2016)

Který prase dělalo zvuk? 2 * za scnénář. Jinak ztráta času, režie je úplnej omyl.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Pominu li ohrany scenar kvuli kteremu davam nizsi hodnoceni, tak musim vysvihnout rezii, kameru, nenudici strih a predevsim CGI na velmi vysoke urovni. Film me bavil a nenudil. Ma spad i naboj. Bohuzel se tu nekteri snazi prirovnavat k patemu elementu a to je chyba. Luc zkratka vytvoril ze sve hlavy neco noveho co za to stoji.

Ochránci (2017)

G.I.Joe, Fantastic 4, Marvel... a ted asi tucet studii bo jen zacatek s produkcemi a spol trval pres minutu a pul... Je to stejne. Stejny akcnak. Rusove jdou na to rychle. Amik si chce hrat s milacky davu. Ten film me neurazil, ale ani nenadchnul. Andreajan to vzal na muj vkus az moc z hurta a sem tam jsem se citil trochu ztraceny v pribehu coz by se nemelo stavat. Kazdopadne film je pekny na efekty, kamera celkem dobra, ale uz jsem od rusu videl daleko lepsi na svetove urovni. Tenhle snimek s kamerou mezi ne urcite nepatri. Strihac je novacek a je to videt... ale kdo vi jak moc ho reziser vedl za ruku. Ale asi dost. Odpad to neni jak tu nekteri pisou, urcite jako akcni oddychovka to jde. Ale vic nez 3 hvezdy tomu nedam. Je to spis 2- Herecke vykony nekomentuji radsi vubec, ale nekteri nejsou az tak ztraceni. Trailery na me pusobily skvele, film vsak pokulhava.

Vesmír mezi námi (2017)

+1 Spiker01 Dost podobne to vidim i ja. Mozna ne uplne becko. Scenar ohrany i kdyz posunuty trochu vyse a dal.... o planetu dal. Ten film ma ale neco co jine podobneho razeni zcela postradaji a to je umeni vtahnout do deje a dotknout se. Myslim, ze kvalitni hudebni podklad, velmi dobra kamera a v neposledni rade herci a rezie ktera dokazala tenhle scenar tak nejak udelat lepsim. Vyrazne lepsim. Tleskam za 4 hvezdy ktere si tento film zaslouzi pravem.

Skrytá čísla (2016)

Skvěle zapracovaný film! Až se mi chce říct. No ty krá*o! :)

Volyň (2016)

Masakr... nedam za to 5* a to kvuli silenym casovym skokum ve kterych se clovek az ztraci. To melo byt o neco lepe podchyceno. Jinak naprosto surova, brutalni, bezkompromisni vymydlovacka. Boze doufam, ze tohle ja ani moje deti a spol nikdy nezazijou. Sileny...