...a jitra jsou zde tichá (2015)

Povedený remake původního filmu z 72 roku. Baví mě vyprávění i příběhy v pozadí. Jen to šílené vlastenectví, že za vlast a za Sovětský svaz. Ostatně to stejné mi vadí i u amerických filmů. Ale když to člověk odfiltruje do míry myšlenek lidí dá se to celé parádně projet. Ženy krásné i divoké :) Možná trochu přibarvená skutečnost, ale příběh dozajista obdivuhodný a silný. Dobrá kamera i vedení. Doporučuji shlédnout.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Film pobaví a na Vorla film který lehce vybočuje, je v něm jasný Vorlův podpis, ale o to víc mě baví. Dobré hlášky a taková ta letní pohoda. Rozhodně doporučuju se podívat.

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál)

Co serialu nekdy fakt skodi je to, ze na nem dela tucet reziseru. Kazdopadne na me je to moc cerny. Ne nemam nic proti cernochum, ale celej serial je tocenej pro ne. Vsude pripominani dulezitych cernochu pro jejich historii a jedine beloske jmeno bylo Franklin co je na 100 dolarovce. Hele fakt nevim co si o tom myslet. Prvni ctvrtka serie me fakt odrazovala od te druhe casti uz to slo. Zkratka moc cileny na jedno etnikum a bohuzel to odnese divak.

Děda (2016)

Ten film ve své podstatě je parádní záležitost. A bavil mě! Odpočinkový, letní film.

Oko v oblacích (2015)

Emoce jsou to co dělá z lidí lidi. A však zde jich je zbytečný nadbytek a filmu škodí. Odpovědnost za činy a politická hříčka je v tomto ukázána dosti trefně a však pláč vojáků spíše směšně. Celkově film je velmi kvalitní a nenudí.

Spectral (2016)

Něco mezi A/B, ale spíš A. Celkem slušné herecké obsazení, námět super, provedení bohužel horší, ale koukatelný a baví to.

Rapl (2016) (seriál)

Po úspěšné krimi Případ 1. oddělení je tu další parádní kriminálka. Super vedený i natočený. Kvalita!

Kniha džunglí (2016)

Nebudu hodnotit knižní předlohu, ta je sama o sobě skvělá, ale co mě totálně dostalo do kolen je kvalita animace... to je opravdu kumšt! Dívalo se na to jedním hltem. Za mě jasných 5*

Modelky s.r.o. (2014) odpad!

Magnuskovi už nic nedávat proboha živého...To je otřes.