Povinně nezadaný (2010)

Na němce vtipný a hezky natočený. Dobrý příběh a výběr herců velmi dobrý :)

Interstellar (2014)

2001: Vesmírná odysea v podání Nolanových. Film mate až bere dech, zárověn uceluje a nechává otázky jednoduchého i složitějšího a komplexnějšího charakteru. Donutí k slzám i k hněvu. Film hodný Oskarů právem. Dokonalý zvukový podkres v podání mistra Hans Zimmer. Za mě jasných 5 a ani o píď méně! Bravo!

Fakjů pane učiteli (2013)

Němci filmy moc neumí, ale tohle je opravdu vtipná komedie v " americkém " stylu.

Fed Up (2014)

Dokument trefně střílí na potravinářský průmysl. Ukazuje důsledky užívání cukrů a toho kolik toho zbytečně přijímáme. Seznámí nás s dětmi které trpí těžkou obezitou a celé to dávají za vinu potravinám. Ale především hlavní chybu neukáží a to jsou rodiče a lidi sami, kteří trpí absolutním nedostatkem pohybu a totální leností vč. kvalitní rodičovské výbavy donutit dítě k pohybu a zdravému způsobu života a stravování. Není to o průmyslu, ale o lidech samotných. Bohužel američani jsou v tomhle trošku jednoduší a chybí jim dostatek vlastní inteligence. Ovce kteří se řídí televizí a maximem. Každopádně kvalitně natočený i zpracovaný dokument který dokáže ukázat některá fakta která spoustu lidí přehlíží.

Armstrongova lež (2013)

pro cyklistiku a fanousky Armstronga facka, pro cyklisty a svet kolem nej otevreni oci. Jinak velmi kvalitne zpracovany dokument!

Vyprávěj (2009) (seriál)

Nemohu zde souhlasit s komentáři které čtu. Seriál je velmi dobře udělaný a jeho zpracování je na TV produkci velmi dobré.

Lásky čas (2013)

Velmi zdařilé dílo o životě :)

Don Jon (2013)

Levitt ani Johansson či Moore to prostě nezachrání. Tenhle film je katastrofa. Naprosto nic vypovídající příběh o někom kdo si rád užívá a najednou zjišťuje o čem je sex. Celý film je o masturbaci u porna a dvou zcela rozdílných ženských jak věkově tak rozumově. Nuda