Bruno (2009)

hahahaaaaaaa! gratulacia k tak vybornemu dielu akym je tento film. co tomu chyba a preco je to odsudzovane? :D netusim no. a pekne nahe muzske tela :D hmmm juuuj ten chlap inak vie co robi.. uz davnejsie som sa do sacha barona cohena zalubila :D neboji sa a to je na tom to naj!

Bobři - cesta divočinou (2008)

ako ste mi toto mohli urobit? :D taky krasny film az som na konci plakala.. nuz toto je fakt od vas nepekne ze spravite taky krasny dokument o zvieratach a ja mam potom plakat.. :(

Horton (2008)

animované rozprávočky ma vždy dokážu dostať. teda keď sú vtipné a s nápadom. Horton je podľa mňa podarený animák nie len pre malých, ale aj pre veľkých. a to treba oceniť.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

parádny south park. jeden z najlepších veru. všetko bolo pekne spracované. dobré nápady a smiešne zavŕšenie tých nápadov. no úžas!

Milionář z chatrče (2008)

nuz vyborne fakt ale tazko mi dat patku :( neviem nieco tam nebolo asi a chybalo mi to tam. tak ale herci skvely, namet bezchybny, hlavny predstavitel mal uhrancive oci a dalo sa na jeho herecke umenie pozerat. konecna scena ma dostala. tanec v kombinaci s pesnickou, a ten chalan sa vyborne hybal :D

Temný rytíř (2008)

wau. povedala som si ked som videla aj pocas pozerania. takze takto zacal batman.. no zacal fakt zaujimavo priam fascinujuco. tento film sa kazdopadne podaril! ak si to nemyslite tak si to pozrite zas :D

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Príjemné policajné prostredie akcia humor aj hororové momenty. To všetko sa mi páčilo. Ale predsa tomu niečo chýbalo a možno vystávalo... ***+0,5*

Mlha (2007)

strašidelné apokalyptické neuveriteľné... proste nemám na to slov som rada ze to skončilo aj ked nie tak ako by sme si to mozno želali ale skončilo to... vďaka Bohu