• Thriller

Ve vysoké trávě (2019)

Tesil jsem se na druhy Ruins, ale moje nadseni opadlo jakmile se objevilo to cerveny unholy logo Netflixu vestici sracku. A taky ze jo. Cim dal dej ubihal, tim vetsi zhuverilost se z toho stavala. U bitky se svatym fotrem jsem to chtel uz smazat.

Kořist (2019)

docela sem se na to tesil, ale vyklubala se z toho zhovadilost (jako vzdy..).. nejvic me nadzvedavaly klasicky sceny, kdy lidi v nejvypatejsich situacich resi totalni picoviny a vycitaji si takovy debility jako ze ji fotr nebyl pred stopadesati lety na nejakych posranych zavodech v plavani. Nacez ji fotr rekne ze je apex predator ..MUHEHEhe..chrocht.. a nazene ji mezi krokodyly aby pritahla lodku u ktery pred chvily rozjebaly krokoní poldu na sracku. To ze totalne dojebanej fotrik bez ruky a se spoustou hlubokych kousancu, po kterych by i nasátej drakula vykrvacel behem peti minut, vyleze na strechu baraku uz ani nema smysl komentovat.

Útok z hlubin (1999)

Zraloci filmy mam rad a dokazu u nich prekousnout dost veci pac sem z nich v RL sesranej az za usima, ale tohle bylo za trest. Nevim jestli sem nekdy videl horsi.

Kvílení (2016)

Pekna kravovina. Ten konec to bylo co. Vubec sem nepochopil kdo, co, jak. Na korejskych filmech ma nejvic irituje to prapodivny vyjadrovani emoci postav. V momente kdy by meli neco rict, nebo udelat, tak jenom cumi a mlci a naopak v momente kdy o nic nejde je chyta psotnik, jsou az smesne hystericky a brutalne prehravaji.

Marrowbone (2017)

Celou dobu to jelo na vlne sedyho prumeru, ale ten konec..to byla radna picovina

Zastavte temnotu (2018)

Za prvy nevim co to melo znamenat a za druhy to byla strasna nuda. Nuda jako ve Wind river.

Nepříčetná (2018)

Ctvrtou davam za tu herecku, byla vyborna.

Vyšší princip (1960)

Nejlepsi bylo jak triskal bicikem do ty vylohy a rval "Skandal! Provokation!" :)

Veronika (2017)

Prej nejstrasidelnejsi film ever lol.. kdyby mi bylo deset a nevidel sem nic jinyho tak mozna. Nejzajimavejsi na tomhle stezi prumernym filmu je fakt, ze jde o jedinej pripad v historii spanelska, kdy policie zanesla do hlaseni o pripadu, ze byly svedky nadprirozenych jevu (viz. Vallecas case). Behem sceny s vyvolavanim se mi vybavilo, jak sme asi ve dvanacti letech za pomoci Satansky bible od LaVeye vyvolavaly na pude jedny opusteny stodoly satana. Do dneska mi nejde do hlavy jak je mozny, ze sme to tam nepodpalily svickama.