• Thriller

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Po Jurassic world jsem nic jinyho nez sracku necekal a dal to pouze kvuli CGI jesterakum. Ale "brecici" dinosaur na brehu kterymu ujela lod me dostal. Rechtal jsem se jako u filmu s Lesliem Nielsenem.

Tísňové volání (2018)

Podobny jako Enterrado. Taky tu je jeden clovek v jedny cimře.

Venom (2018)

Superhrdinsky filmy jsou vseobecne dost velkej póvl, ale Venom je aspon netradicne zlej superhrdina. Teda dokud nevymekne a neotoci, ze lidi jsou vlastne jeho kamosi a nechce je znicit...bleh. Triky tradicne gut. Ale to je uz standard.

Jack staví dům (2018)

To filozofovani me nebavilo, ale konec v ocistci to trochu napravuje. Je totiz chvilema jako vystrizenej z my milovany hry Silent hill (napr. sestup po zebriku). Co sem se docet, tak maji bejt tri verze - 1) pro prizdisrace, 2) pro normalni lidi a 3) pro fajnsmekry. Bohuzel ten webrip co koluje na torrentech je o 4 minuty kratsi prizdisracovina a sjel sem ji neveda ze jsou/budou nejaky necenzurovany verze :( Celej film sem si rikal, ze to je nejaky "nekompletni". V tom nejlepsim je to nechutne usekly. Clovek ceka kdy zacne rezat kozy a misto toho je strih a scena jak ji usmiklou dava poldovi za sterac. Meh. Ale za kachnatko palec nahoru :)

Antikrist (2009)

Libilo se mi to hlavne proto, ze mi to v urcitych chvilych dost pripominalo muj milovanej Silent hill (hru).

Léto 84 (2018)

Jakz takz se to dalo. Takovy horsi Stand by me.

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Ono je to jeste horsi nez Predator 2 a dokonce i nez Alien vs Predator...uz podle obrazku to pachlo, hlavne to slozeni charakteru davalo tusit kolosalni pruser. A taky ze jo. Obludna slatanina tech nejkretenstejsich scen a dialogu ktery si je mozny vymyslet a to cely navrch zaobaleny do beckovych digitalnich efektu.

Apostle (2018) odpad!

Pro me nekoukatelny. Jednak kvuli tomu herci a jednak kvuli extremni nude a nulovy atmosfere.