Warcraft: První střet (2016)

Někteří představitelé mi do rolí nesedli (jiní byli naopak naprosto úžasní, jako Khadgar), ale jinak jde filmu máloco vyčítat. S ohledem na komplexnost světa to asi nešlo natočit o moc lépe. Snad jen to chtělo soustředit se spíše na pár postav, než rovnou na jeden z největších konfliktů v dějinách Warcraftu. Mimochodem ztvárnění kouzel je naprosto lahůdkové.

Perníkový táta - Krvavé peníze (2013) (epizoda)

Začíná hodně přitvrzovat. Waltovi docvakne, že Hank ví o jeho minulosti a dojde na slavnou potyčku v garáži. i když vím, jak to celé dopadne, neubírá to nic na napětí. Dean Norris je fenomenální herec.

Perníkový táta - Proplouvání nad tím vším (2012) (epizoda)

S osmou epizodou začíná jít všechno do kytek, poprvé se totiž na scéně objevují Nacisti. Jedno jim ale musím přiznat – do svých rolí se opravdu vtělili, začal jsem je nesnášet už od první chvíle. A kdo by mohl zapomenout na scénu, kdy Hank konečně zjistí, že Walt je Heisenberg? Jeden z nejikoničtějších momentů a určitě top 3 filmových záchodových scén, pokud něco takového jako záchodová scéna existuje :).

Perníkový táta - Padesát jedna (2012) (epizoda)

Proč vlastně Walt potřebuje otsourcovat methylamine, když podle toho mexického borce, který vařil pro cartel, si ho každý správný chemik dokáže namíchat sám?

Perníkový táta - Série 4 (2011) (série)

4. série měla na můj vkus až příliš mnoho hluchých epizod a pokud bych měl něco vytknout, tak by to byl Hank, který se vždy rád podělí o policejní záležitosti, které by si měl nechat pro sebe.