Escape from City 17 (2009)

Škoda té krátké stopáže. Na takhle malém poli se toho moc rozehrát nedá, a přitom se na to dívalo dobře.

Avengers (2012)

Je až s neuvěřením, jak MOC se povedla tahle týmovka, která byla mnohými odsuzována již v počátku. Každá postava dostane svůj podíl koláče a co je hlavní, všichni se úžasně doplňují. Nesmírně se mi líbilo neustálé vtipkování a narážky, u kterých jsem se ze srdce zasmál. Tleskám všem, kdo se na filmu podílel. Příjemně také překvapil Mark Ruffalo, kterého jsem do role Hulka nechtěl. Dobrá práce! A děkuji za Tonyho Starka alias Roberta Downey Jr. a nepředstavitelně, monstrózně, fantasticky epického Hulka! AND HULK.... SMASH!! Stan Lee může být pyšný na to, co dokázal.

Vzpoura hraček (1946)

Krása českého animovaného filmu je světová.

Cesta do nemožna (1904)

Chápu, že jde o film z roku 1904, ale co je na něm tak úžasného?

Tintinova dobrodružství (2011)

Pěkná ukázka toho, co dnes dokáže počítač, i když je s podivem, že tu má každá druhá postavička obrovský nos. Jinak to ve mně nezanechalo vůbec nic.

Rec 2 (2009)

Stejně "přelomové" jako první díl. Tudíž není moc o co stát.

Playground (1990)

Spousta řečí o tom, jak je Michael úžasný hráč, spousta záběrů na Michaela střílícího koše, bránícího a radujícího se. Nikde jsem se ale nedozvěděl, PROČ je Michael tak skvělým hráčem, jak se tvrdí.