Přednosta stanice (1941)

Vlasta Burián není můj šálek kávy. Zasmál jsem se asi jednou. Navíc všechny ty příhody, které "pan přednosta" zažívá, mi připadají krajně nereálné.

Hard Boiled (1992)

Nechápu, proč je Hard Boiled tak vysoce hodnocený film. Pravda, akční scény jsou natočeny vcelku dobře (nakonec je to jen díky slow motion), na druhou stranu s jejich "věrohodností" je to na hraně. Závěr v nemocnici už je jako v nějaké počítačové hře, kde jdou hrdinové dopředu a ze všech míst se objevují nepřátelé :).

Defendor (2009)

Na režijní prvotinu je to výborné. Defendor splňuje vše, co jsem od něj čekal z traileru. Vtipný film o chlápkovy, superhrdinovi, co se snaží bojovat se zločinem. Když jej navíc hraje skvělý Woody Harrelson, je to krásná podívaná.

Stvoření světa (1957)

Čím jsem starší, tím víc nesnáším křesťanské agitky. Tady je navíc na mě až moc zpívání.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Jeden z těch filmů, který mě opravdu přinutil k zamyšlení. Navíc se na něj díky skvělým postavičkám krásně dívá.

Okno do dvora (1954)

Další legendární film pana Hitchcocka a pro mě další zkamání.

Sedm samurajů (1954)

Tak tohle je ten legendární film, který později Američané okopírovali. Popravdě jsem se spíš nudil, sledovat 3 hodiny bláznivě pobýhající Japonce mě netěšilo. V tomto případě remake překonal originál.

Legie (2010)

Slušné béčko.