Ukradli torzo Jupitera (1980)

Velmi nezábavná komedie s velmi praštěnými postavami, mezi kterými vyčnívá žena archeologa beze studu ukazovat své tělo a nechat se ošahávat.

Sherlock Holmes (2009)

Minuý rok RockRolla, letos Sherlock. Guy Ritchie je v kurzu a jen tak se nezastaví. Stylový, s přesně sedící hudbou a v čele s Robertem Downey Jr. a Judem Lawem.

Královna Viktorie (2009)

Nemůžu si pomoct, ale tahle doba mi vůbec nesedí. Všechny ty paruky, oblečky, chování, domluvená manželství a kdo ví co ještě... to je pořádná nuda.

Chléb náš vezdejší (2005)

Pohoršující je již to, že lidé zachází šetrněji s jablky než s kuřatama... To vám řeknu, pěkně hnusný svět jsme si to vytvořili. Krásných paradoxem je, že lidé za sebe nechávají pracovat roboty, čímž si sami zvyšují nezaměstnanost.

Zrození šampióna (2009)

Lidé milují filmy založené na skutečných událostech, zvláště pokud jsou tak chytlavé jak tento. s tak silným příběhem a výbornými herci není divu, že v kinech válí. Jen do toho! Pro mě překvapení roku 2009.

Láska podle předlohy (2007)

Nestačím se divit, že zrovna film, ve kterém se tlachá o knihách Jane Austen (sry, žádnou jsem od ní nečetl), rozvodu a všeobecně o čem tak ženské mluví, je v červených číslech.

Nabít a zabít (2006)

Opravdu povedený film, který se nezaplétá do své vlastní zamotané zápletky.

Invictus: Neporažený (2009)

Nemůžu si pomoci, ale celý film byl pro mě nudný, stejně jako Million Dollar Baby. Díky aspoň za mého oblíbence Matta Damona.