Hvězdná brána: Návrat (2008)

Cameron Mitchel, Samantha Carter, Teal`c, Daniel Jacskon, Vala, Gen. Jack O`Neill, Gen. Hammond, Ba`al, Camulus, Apophis, Nirrti, Cronus, Yu, Ra a nakoniec Tokrovia. To komentár nepotrebuje. 99%. 100% by bolo v prípade, keby nezabudli na Asgardov :D Ako SG fanúšik som nad mieru spokojný

Wanted (2008)

Nie nie a nie. Nový Matrix sa nekoná. Neo mal štýl, Trinity a ... kung-fu . Wesley nemá nič, je len borec. Áno, film je plný akcie, ale popravde, neustála "streľba" za roh príde už po XYkrát docela trápna. Tretiu hviezdičku dávam len za ten dobrý zvrat v deji, ku koncu.

44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu (2003) (TV film)

nejde o zabavu, ani nic podobne, tu ide o to ze je to podla skutocnej udalosti. filmove zabery striedaju skutocne zabery priemyselnych kamier, zaberov z vrtulnikov . jeden z mala tych fakt dobre vyzerajucich dokumentov

Their War (2007)

Dovod preco sa origos DVD edicia oplati

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Ukážkové zakončenie pokračovania deja zo seriálu. Dobrodružstvo, akcia, boje, panoramatické zábery a lá Pán Prsteňov, a najmä sú späť Replikátori. Kto neverí, nech si pozrie, rovnako ako ja. Pre mňa, ako fanúšika SG, je toto dokonalé dielo ktorému nemám čo vytknúť. 5*

Forrest Gump (1994)

"Život je ako bonboniéra : nikdy nevíš co ochutnáš". V tomto prípade platí : nikdy nevieš, aký film si pozrieš. ALE, žiadny film už nebude ako Forrest Gump. 5* alebo 100%

Dexter (2006) (seriál)

Ukážte prstom na seriál, v ktorom je hlavná postava aspoň z polovice tak záporna, ako hlavný seriáloví záporaci. Masový vrah chytajúci masových vrahov, z ktorých si robí efektnú zbierku v podobe kvapky krvi. Priznám sa, 4 mesiace mi kamoš hovoril ako je Dexter úžasný seriál namotávajúci diváka, neveril som, ani mi nenapadlo zadať Dextera do Googlu, ale v dobe štrajku scénaristov bol každý seriál dobrý. Po prvých dieloch ma to hneď pohltilo a ani som sa nanezdal a mal som pozretú aj druhú sériu a teraz s veľkým nadšním čakám na 3.sériu. Doporučujem každému. 5*

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Pre neznalcov BSG, len obyčajné priemerné sci-fi. Pre fanúšikov BSG, povinný film. Film, v ktorom máme šancu pozorovať útok Cylonov z pohľadu posádky lode Battlestar Pegasus, ktorá rovnako ako Galactica mala možnosť prežiť tento útok. Fanúšikovia sa dozvedia niečo aj o zrode tzv. Hybridov, a až v 4.sérii Battlestar Galactica, si nejeden z vás spomenie na slova Hybrida z Razoru "Kara Thrace will lead the human race to its end. They must not follow her". 4*