Tropická bouře (2008)

Komédia ? Kde ? Som si pustil asi zlý film, ale s komédiou to toho nemalo vela spoločného. Snáď jedina vec na ktorej som sa dobre zasmial bolo keď som ku koncu filmu zistil kde sa "skrýva" Tom Cruise :D

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Super film. Očakavál som menej, a veľmi ma to prekvapilo. Tak dobre som sa yasmial naposledy na Wild Hogs

Kung Fu Panda (2008)

Kreslené zvieracie kung fu. To hovorí za všetko, to si jednoducho treba pozrieť :) //DVD RIP//

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Good, very good. Komédia o Izraelsko-Palestínskom konflikte sa len tak nevidí :D Ale najlepšia je aj tak telefónna linka Hizballáhu :)) //DVD RIP//

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

O trošku slabšie ako jednotka, ale pozerať sa na to dá. Škoda toho rozporoplného konca ale scénar je scénar. //DVD RIP//

Taxi (2004) odpad!

Toto je ako sila ... videl som to v TV a že mám vážne dosť. Aj keby som chcel dať o * naviac za český dabing, tak budem stále v zápornom hodnotení.

VALL-I (2008)

Ale áno. Boli, sú a aj budú horšie animáky ako Wall-e. Není síce dokonalý, ale poteší, pobaví a divák sa aj zasmeje. Nehovoriac o deťoch a ich hláškach "Mamiii, kúúúúp mi Wall-eho v McDonalde...". Človeka priam až prekvapí ako sa inšpirovali pretučnelou americkou populáciou, pri vytváraní ludí v kozmickej lodi :D Za to majú u mňa o * naviac :)

Temný rytíř (2008)

Ťažko sa mi hľadajú slová ako opísať včerajší zážitok. Stopáž 152minút nie je ani trocha dlhá a vôbec ju v kine nepocítite. Celý film sa deje niečo na plátne, akciu strieda akcia, a kde nie je akcia, tam prídu na radu Joker-ove vtipy, a že sa im teda riadne zasmejete (banka, ceruzka, nemocnica). Heath Ledger stvoril niečo, čo na striebornom plátne nemá konkurencie. Bohužiaľ, tento výtvor si na oplátku vzal jeho život. Christopher Nolan yase stvoril film roka, film ktorý bude ocenení niekoľkými oscarmi (dúfam že aj vrátane in memoriam pre Ledger-a). Tak či onak, tento film sa oplatí vidieť aj viackrát, ja si to určite zopakujem. 5* = 100% alebo ako by Joker povedal : " Chachachachachachahehehehi". --------------- Atmosféra v kine bola úžasna : kino obsadené do posledného miesta, záverečný potlesk, a čo ma prekvapilo, zahraničný diváci skloňujúci slová ako Praha :D

Hancock (2008)

Nebolo najlepšie, ale rozhodne ani najhoršie. Ja aj ďaľších asi 70 divákov sme sa bavili. Ak môžete, vyhľadajte ale titulkovanú verziu, tá stojí za to (ze predpokladu že si nebudete všímať slova "trotl")