• Fantasy

Dobrá manželka - Pochybnosti (2010) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů vůbec. Člověk při sledování zažívá velmi silné emoce od zděšení, že o všem rozhodují lidé, kteří podstatě věci vůbec nerozumí, přes soucit s postavami, až po zděšení, jaké náhody se mohou stát

Dobrá manželka - Hybristofílie (2010) (epizoda)

Druhý díl ve kterém se objevuje Dylan Baker, jako Colin Sweeney. I když je méně děsivý, něž u případu zabití manželky, tak stále stojí za to.

Projekt Power (2020)

Filmy od Netflixu začínají mít hodně sestupnou tendenci. Velmi nedotažený film. Některé scény a situace úplně postrádají smysl a děj jde odhadnou na desítky minut dopřede, takže nakonec je to jedna velká nuda. Když už si to vypadá, že by člověk musel použít alespoň náznak přemýšlení proč postava udělala to co udělala, tak mu film vše po lopatě vysvětlí. Film nestojí vůbec za to. Jedna hvězda za námět, který je ale bohužel absolutně nevyužitý.

IO (2019)

Škoda. Velké očekávání, ale nakonec hrozná nuda a nevyužitý potenciál.

Historie pro začátečníky (2020) (seriál)

Zajímavá pořad. Dobrá témata, která jsem jednoduše vysvětlená. Celý dojem z pořadu ale kazí zaujatost celého pořadu. V každém dílu je jasně vidět názor "autorů" na dané téma a tento názor je v některých dílech mírně, v některých dílech ale dost okatě, divákům vnucován.

Valerian a město tisíce planet (2017) odpad!

Obrovské mínus a ztráta času. Vykradačka všech akčních vesmírných filmů od Star Wars až k Pátému elementu. Do toho arogantní a znuděné obličeje Dana DeHaana a Cary Delevingne, kteří vůbec neumí hrát, je hned je z toho propadák roku.