Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Vůbec to není tak špatné, a i přes lehce ohrané zápletky má děj hlavu a patu a poměrně svižný děj. Dokonce slušně odpovídá knižní předloze, ze které toho upřímně řečeno ani snad o moc víc vyždímat nejde. A hlavní hrdinka je opravdu dobře obsazená. Za mě 70%.

Angel-A (2005)

Hm, ten hlavní hrdina mi víc pasoval do Asterixe. O zbytku nevím, co si mám myslet. Zřejmě nic moc dobrého.

Zítra (2015)

Celkem zajímavá sonda do světa většinou "ekologicky" uvažujících jedinců, přičemž některé projekty jsou dokonce i funkční (napříkla místní měny, geotermální zdroje, část o demokracii) - ovšem rozhodně ne díky těm zeleným pomatencům. Hlavně ale opravdu nesmíte věřit naprosté většině toho, co se tam tvrdí a musíte to brát jako poučný dokument o tom, čemu všemu jsou někteří jedinci či skupiny (sekty) schopni věřit.

Griffinovi (1999) (seriál)

Tenhle druh humoru jde mimo mě. A s The Simpsons to nemá společného zhola nic, tam totiž jde o inteligentní humor, i když chápu, že rozeznat to může spoustě lidí dělat problémy. Ale tak sem tam jsem se zasmál, tak **.

Počátek (2010)

Poměrně nadměrně překombinované.

Max Steel (2000) (seriál)

Nic moc 3D animace a 2D postavy a děj.

Tele Tele (2000) (pořad)

Dávám nejvyšší skore kvůli vyváženosti s hodnocením těch "úžasných" sraček od Johna Olivera. :-P

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad) odpad!

Tedy dívám se chvilku, vidím zrovna téma Brexit a slyším absolutní levičáckou žumpu. Nebo to má jako být ten humor, mám se těm komoušům smát? Jako že by to byla ironie? Nějak se mi to nezdá. :-P Tak, sleduju dál, a jedna trapárna za druhou. Tohle fakt přijde někomu vtipné? Vždyť TELE TELE je proti tomu festival humoru!