10 dní bez mámy (2020) odpad!

Kopie argentinského Deset dní bez mámy. Tyhle scénáristické impotence posílám do odpadu zcela automaticky. Rok před tím natočili svoji kopii i ve Španělsku. Žabožrouti aspoň obsadili mnohem sympatičtějšího otce i děti.

Škola (1981) (seriál)

Nové ztvárnění povídky "Škola" od Arkadije Gajdara, resp. dřívějšího filmu (https://www.csfd.cz/film/73035-skola-odvahy/).

Superagente Makey (2020)

Film na 4 ****, to, jak nechal vyhrát Barcelonu v El Clasiku za ******, průměr PĚT.

A Grunt's Life (2019) odpad!

Komedie bez špetky humoru. Nebo někoho pobavilo odřezávání skalpů talibáncům?

Pro tvoje dobro (2020) odpad!

Kopie španělského Es por tu bien (https://www.csfd.cz/film/476770-es-por-tu-bien/).

The Beach Girls (1982)

Kozy, kozy, kozy a taky zadky, zadky. Naštěstí z 80.let, takže ještě nezahalené. A pěkné. Obezita ještě nebyla světovou pandemií a ošklivky a tlusťošky měly na filmovém plátně politicky nekorektně utrum. Chci osmdesátky zpět!

Tři perfektní dcery (2020) odpad!

Kopie španělského https://www.csfd.cz/film/476770-es-por-tu-bien/.

Arrivano i prof (2018) odpad!

Tyhlety kopie posílám automaticky do odpadu - proč se nepodívat na originál https://www.csfd.cz/film/281025-ucitele-na-zakazku/ ?

Hurá k moři! (2009)

Ta nejmenovaná exotická země jsou Kanáry, konkrétně ostrov Tenerife, jak je obřími písmeny napsáno na samém začátku filmu. Kdo je unesen z "Účastníků zájezdu", tomu by se to mohlo líbit.

Dějstvuj po obstanovke! (1984)

Zajímalo by mne, jestli je opravdu možné rozpohybovat diesel T-třicet čtyřky benzínem s deseti procenty oleje?