Vzpomínky na lásku (2004)

Tak ten závěr, to byla těžká ždímačka až na kost, neubránil se snad nikdo. Hodnotím DC verzi.

Fate/Zero - Season 2 (2012) (série)

Druhá část nářezového anime preqvelu k Fate Stay Night. Jak jsem napsal k první části, zajímavější páni a zajímavější hrdinní duchové. Saber s jejím Vznešeným fantomem je prostě nej :)

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

Naprosto super oddechovka. Frantíci ty komedie prostě umí, inteligentní vtip, chytré dialogy a narážky. [Kino Světozor]

Fate/Zero (2011) (seriál)

FZ se mi líbí více než FSN, hlavně díky zajímavějším pánům a služebníkům. / S cca 3 letým odstupem jsem se na seriál podíval znova, sjel jsem ho za dva dny, tentokráte jsem volil ale FZ před FSN a je to pro mne daleko lepší volba než naopak. Osobně doporučuji sledovat FZ, FSN a UBW až nakonec. Jak jsem velký fanoušek Saber, tak musím napsat, že tady byl nejúžasnější hrdinský duch Rider, ten si to vyloženě užíval, je výborně napsaný! Celou seriálovou trilogii jsem si nesmírně oblíbil.

Vražda v Orient expresu (2017)

Zdařilý remake! Kenneth a parta okolo něj to zvládli a dělají čest předchůdci. Branagh je výborný Poirot, samozřejmě Suchet byl a navždy zůstane TEN Poirot :) [Kino Aero]

Sloní muž (1980)

To byl Lynch? Nevěřím :) Lynchova analýza lidského charakteru. [Kino Aero]

Mulholland Drive (2001)

Kino Aero uspořádalo přehlídku filmů D. Lynche. Tak jsem si řekl, že dám Mulholland. Můj první film od tohoto režiséra, nechal mě v hlavě brutální guláš :) Jako Naomi Watts, och! [Kino Aero]

Thor: Ragnarok (2017)

Ale jo, nebylo to špatné, odcházel jsem více méně spokojen, více než z kinderspidermana. Je to barevné, je to hóóódně barevné, je tam opět kopec tupého Marvel humoru, odumřelo mi zase pár mozkových buněk. Naštěstí se na to dobře dívá, hlavně na začátek a na konec, prostředek je poměrně nudná omáčka.. [IMAX 3D]

Viva Maria! (1965)

Moje první a snad ne poslední Brigitte Bardot na velkém plátně. Dvě nesmírně krásné herečky své doby, hlavně Bardotka :) se potkaly na velkém plátně v šíleně ulétlé taškařici, zasmál jsem se dost. [Kino Ponrepo]

One Punch Man (2015) (seriál)

Akční anime se superhrdiny za zvuků speedmetalu, to si nechám líbit :)