Šéfové na zabití (2011)

Jennifer Aniston jako sexuální vyděrač, to si nenechám ujít a nechám si to líbit xD

Green Lantern (2011)

Pro mě komixový propadák roku, jediné čím mě to oslovilo byly triky. Za 200 mega to šlo udělat alespoň trošku na úrovni.

The Playboy Club (2011) (seriál)

Na Amber v bunny oblečku se pěkně dívá, na úvodní díl to stačilo, jsem zvědavý co bude dál.

Mission: Impossible III (2006)

Akční meganálož, kdybych si měl vybrat jaký agent být, jestli Ethan nebo Jason, tak Ethan, co ten tam provádí za nehorázné akční scény (ano jsou ujeté a totálně přehnané, ale prostě boží) s jeho supr týmem (asi jsem se zamiloval do Maggie Q). Abrams ukázal co se v něm skrývá.

2 $ocky (2011) (seriál)

Držme si klobouky, protože zábava právě začíná. Jestli se seriálu podaří udržet kvalitu prvního dílu, tak tady máme parádní komediální seriál, který stojí na dvou krásných představitelkách, jsou totálně odlišné....ale báječně se doplňují. 4 díly a seriál je pořád nehorázně zábavný. Po zakončení první série jsem rád, že jsem vydržel až do konce, seriál plný humoru, vtipných scének, hlášek a různých narážek.

Rachot v Bronxu (1995)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s JC, který je plný zběsilé akce, rubanic a občasného humoru, který tam není vůbec na škodu. Jackie Chan je jenom jeden a další takový už nebude.

Police Story 2 (1988)

O něco málo slabší než jednička, každopádně pořád spička JC filmů.

Kamarád taky rád (2011)

Hrubě povedená a zábavná komedie, fakt jsem se bavil celý film.

Útok na věžák (2011)

Mno, na tak mladé děcka trošku drsné, příjemná sci-fi komedie s dobře udělanýma nestvůrama.

Ženy sobě (2011)

Pohled na svět ženskýma očima, kterým se nic nedaří, pěkný film, jak ze života. Těšil jsem se na ten film dlouho a povedl se. Bylo tam pár pěkných nápadu, pár vtipných scén, pak zase návrat do "realného světa", holčičí problémy, spokojenost.