Nezvratný osud (2000)

Medzi tínedžerskými vyvražďovačkami jasný top, ale niekedy mi tie záhadne veľavravné pohľady Devona Sawa neskutočne vadili...

Nezvratný osud 2 (2003)

Najlepší diel série.Kým jednotka čerpala z originality a trojka vykrádala všetko s prívlastkom nezvratný, Final Destination 2 sa plne sústreďuje na vraždy a mytológiu okolo osudu, jednoducho som sa ani na minútu nenudil.

Noc hrůzy (1985)

Rozpočet: $9,000,000...tipoval som 5 :)

Noc v archíve (2009) (pořad)

Bylo to kdysi dávno, kdy lidé věřili všemu, co slyšeli v televizi...aneb komunistická propaganda vtesnaná do každého televízneho programu.

Noční můra v Elm Street (2010)

Nightmare on Elm Street(1984) - *** /Nightmare on Elm Street(2010) - ****...myslím, že hodnotenie to vystihuje aj bez komentu, tento Freddy sa mi páčil oveľa viac, či už mal mizernú masku, alebo nie, takto si predstavujem upáleneho pedofila :)

Nula od nuly pojde (2006)

Nebyť toho prepínania medzi vtipným a vážnym s plným hodnotením by som neváhal ani na sekundu.Bohužiaľ mne to miestami veľmi vadilo.V jednom momente lapáte po dychu od smiechu a v druhom sa cítite previnilo, že ste sa na niečom takom smiali, lebo v druhom zábere sa už rieši úplne vážna vec.David Schwimmer výborný avšak jasne to tu viedol SImon Pegg, z ktorého som v istých momentoch vážne nemohol, je to presne ten typ herca ktorému sa stačí len na obrazovke objaviť a už vás rozosmeje.Keby sa to celé udržalo ako komédia, mohlo sa jednať o kultovku,takto čaká tento film len nemilosrdné zabudnutie...ako som písal už skôr: bohužiaľ :(

Oběť: Lovec krve (2007)

Keby sa to nechcelo tváriť vážne ako hovno tak by to možno až tak zle nedopadlo, nezaškodilo by trochu nadsázky a čierneho humoru, lebo s týmto scenárom muselo byť tvorcom proste jasné, že to dobre dopadnúť nemože.

Obchodník s hrůzou (1993)

Mám pocit, že Max Von Sydow toho diabla ani nemusel hrať :)

O.C. (2003) (seriál) odpad!

Beverly Hills pre mládež do 12 rokov.

Odložené případy (2003) (seriál)

Po remeselnej stránke, čo sa týka seriálov ako takých, v podstate dokonalé, hudba, kamera, výborne zvolení herci(minulosť/súčasnosť),lenže v seriálovej produkcii podobného razenia jednoducho zapadá do davu.A novšie diely stratili už absolútne všetko čo ho ako tak vyťahovalo z radu.