Noční hra (2018)

Nevím, zda se na mém hodnocení nepodepisuje návrat z kina po návštěvě dámského klubu. Každopadně vím, že kdybych si se sladkou Rachel chtěl někdy takovou hru zahrát, tak při ošetřovaní ruky by mi mohla rozpárat celé břicho a stejně bych byl naprosto spokojený a házel zamilovaný pohledy na ni. “Jestli se ňjákej zkurvenej vocas jenom pohne, tak vás tu všechny voddělám do posledního kreténa.” :D

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Herecká trojce Wilís, Momoušek a Gůdmen byla paráda. Škoda jen, že to nedostal do ruky třeba Guy Ritchie, dopadlo by to rozhodne lépe :)

Jak se staví superauta (2015) (pořad)

Dva amateri predelavaji drahe auta. Kdyz jsem videl, jak zpras.... “upravili” Panameru, tak bych si od nich nekoupil ani kolobezku :D

Cizinec ve vlaku (2018)

Nechapu, jak Liam mohl kyvnout na takovou slataninu. Film se mel jmenovat Nuda ve vlaku. Pane scenaristo, kuchar z hovna lahodny krem nenamicha. Mel byste si z toho vzit ponauceni.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Mam slabost pro sexy zrzky a sympataka Rockna. Herci, rezie, pribeh i humor.........vse bylo. Bohuzel chybelo kouzlo prvniho Jumanji, ktere jen tezko muze nekdo vratit.

Stranger Things (2016) (seriál)

Nečekal jsem, že se najde seriál na který budu koukat s otevřenou pusou. Slupl jsem ho jako studenskou pečeť. Mrazivě mysteriózní, nádherně fantasy, nehty kousavě dramatické a bojácně hororové. Výborná režie, herecké výkony (hlavně těch nejmladších), ten příběh......a ta hudba. Je to jako bych se vrátil zpět v čase. Moc se těším na 3.sérii :)))

Orel Eddie (2016)

Kdo se nebavil, tak je trotl. Ten film byl tak vyborny, ze po jeho skonceni jsem mel chut vyslapnout si devadesatku. Kouknout se dolu, pos.... se z te vysky a zase po svych dolu :D

Hra o všechno (2017)

Achillovou patou filmu je scenar. Jeho prekombinovanost prechazi s pribivajicim casem na blbost, ktere se clovek zacina smat a kroutit nevericne hlavou.

Pasažéři (2016)

A proč ne? :)) Velmi příjemné překvapení, které zpříjemnilo i tak příjemný večer.