Pátý element (1997)

Tak hodne mi prijde, ze Milla, ma rada barevne filmy, Paty element a potom UlraViolet, nastesti je tohle ale tak o tridu az o tridu a pul vys. Plno barvicek, kam se clovek podiva a taky, sem tam nejaka ta hlaska :). Na svou dobu bych rekl, ze je to hezky graficky udelany :). Jen bylo divny, ze z tech valecniku netekla krev :(, ael to se da prezit :). Plava Laguna krasne zpivala :) a blbe dopadla :(. Trojice Corben, Lilu a Ruby, byla skvela a krasne ji sekundovali knezi a na druhe strane uzasny Zorg. Efektivni konec s oteviranim :) a nakonec reaktor :). Tenhel film, vas urcite zabavy, takze mu dame prasnych 85%, cily 4hcezdicky :)

Eurotrip (2004)

ANO, konecne sem mel moznost videt tuhle krasnou komedii :). Hned na zacatek Matt Damon jako velice drsny zpevak, ktery byl jedno hodne velke plus tehle komedie, kterou sem si doopravdy velice uzil, videno pred Roadtripem, a take velice mile prekvapilo, protoze sem od toho cekal docela dost, co mi vsichni rikali :). A jsem asi jeden z mala, kteremu se libila Bratislava, neberte si to osobne, ale byla uzasna :-D. Takze dobra ukazka toho, jak se maji tocit komedie pro nactilete. Skoda, ze jich neni vic, ale teda Mika, se mi moc nelibila, sem presvedcen, ze mohli mit 100krat lepsi holku, ale nastesti, tam neni tak dlouho, aby mi ten film zkazila. Jakl jako blondak, to byl taky ulet :-D, malej Hitler a fackujici vrchni, sem spokojen :), 78-82%m rad jej uvidim znovu.

Road Trip (2000)

Videl sem po Eurotripu a teda docela me to sklamalo po tom, jake je tu hodnoceni :(. Nektere ftipky docela dobre, ale docela se ztratili, takze takovy 2-3 hvezdy. Presne ani sam nevim.

Nebeští jezdci (1968)

Asi nejlepsi letecky film z 2. svetove a vznikl v CSR. Byl sem velice prekvapen strihem filmu, ktery krasne kombinuje zabery. Sice skoda, ze nebylo vic akce, ale kdyz si to tak rikam, asik by zkazili cely tento film, ktery je postaveny na pribehu jednoho letadla a jeho posadky a nee na cele letce, jako v jinych. Jiri Hrzan hral na Oskara, sice hrali krasne vsichni, ale on byl ete kousek nad nimi. Ten popaleny pilot byl popaleny doopravdy skarede, az sem se lekl, jak chudak vypada :(. Takze mame to krasnych 5hvezd, ktere nepotrebuji zadny dalsi komentar, pokud nekdo neveri, tak at se na film podiva.

Temný rytíř (2008)

I kdzy sem od filmu cekal mnohem vic akce, tak sem byla mile prekvapen, ze ta ktera ve filmu je naprosto staci a byla by skoda tam cpat neco vic akcniho. Na tenhle film by se hodilo vsechno oznaceni od dabelsky do andelsky. Vse v nem je a v te nejlepsi forme, co sem zatim videl. Pro me je to jeden z nejlepsich filmu vubec, doufam, ze se tady dostane do TOP 10, protoze hordi midto by bala i docela urazka. Budis Heathu Ledgerovi zeme lehka, Jokera zahral dokonale a mohl by za nej klidne dostat Oskara a Christian Bale brilantni jako pokazde. Teda krasnych 5 hvezd.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Ano Becko to je, ale jedno z tech nejlepsich, bohuzel dojelo na to, ze slo jen na DVD a tim take minimalni rozpocet, nekde sem se docetl 20mega, coz je na takove sci-fi doopravdy hodne malo :(. Jinak Casper dokazal, ze hrat umi a mel by se este snazit se dostat do nejakeho lepsiho filmu, aby si napravil povest :). Brouci byli krasni a krve taky trochu bylo :), nejlepsi byla ruka na zacatek :). Konec trochu rikal, ze by mohla byt i 4 :), pokud bude, tak opet Caspera prosim a nejlip tak s rozpoctem aspon 60mega a do kin, byl by to film, na ktery bych s chuti sel. Takze, hodnotim jako B, takze krasnych 75%, takze 4hvezdicky, nebyt maleho rozpoctu, dostali by se ete dal.

Hancock (2008)

Tak opravuji hodnoceni na tak 70%, takze 3silne hvezdy, zacatek super a pak uz se mi to nejak prestalo libit, tak "jen" 3 hvezdy.

Z pekla (2001)

Tak Deep jak jinak, nez ze mohl na vybornou, cely film v krasne pochmurne atmosfere :), bohuzel ta krve me velice zklamala :( spis vypadala jak malinova stava :(, proto "jen" 4 hvezdy :(

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Tak, mel sem stesti a uz sem tenhle Film videl :). Musim uznat, ze je ete o kousek lepsi, nez prvni dil. Hlasky, akce, hudba, zabava, romatnika je neco co Vam v tomhle filmu chybi?, me rozhodne ee a zaslouzi si 5hvezd, sice ne uplne cistych, nekolik nudny mist se tam bohuzel naslo, ale akce byla od zacatku do konce. Oddych pri rozhovoru v deliriu byl taky dost krasnej :-D a dite se krasne proletlo :-D. Skoda uplneho konce :(, proc odchazis :(, tak strasne sem se tesil na to, ze na konci filmu uvidim to dite, ktere si udelali :). A oni uz jdou do duchodu, tak ja potichu doufam, ze se to jejich rozhodnuti zmeni a uvdime celou rodinku v akci a pokud ano, tak snad nebudou kopirovat Uzasnaky, protoze mista a napadu je hodne a del Toro umi. Tak pro me je to neco k 90%, jen doufam, ze si udrzi hodnoce pres 70%, je lepsi, nez prvni dil.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tak jeden dlouhej masakr, kterej nastesti neni prerusenej nejakou sladadrnou, teda pokud se nepocita to obejmuti na konci. Nektere zabery vypadaly, hodne divne, jak po zase minometem odletel bez tech noh, bylo dle me graficky velice nepovedene. Ale jinak to byla krasna pohadka, ale deti doopravdy nechte doma, mohly by mit nocni mury a poznemenali by ste je do konce zivota :-D. Tak zaslouzene 4 hvezdicky, za nepovedenou scenu a docela kratkou delku filmu :( mit 2 hodiny, tak bych vahal mezi 4 a 5 hvezdickama.