The Last of Us - Hledej světlo (2023) (epizoda)

Tak se jim to naštěstí povedlo! Nebylo velkých změn a co změnili, bylo jen k lepšímu! Hrozně jsem se těšil na konec a nezklamalo mě to! 10/10 za konec, celá série 9/10

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

Je fascinující vidět možná ten nejlepší herní příběh, co jsem kdy hrál, zpracovaný takhle dobře. Snad každá scéna má svůj význam, všechno do sebe skvěle zapadá a dává smysl, sem tam pomrknutí na hráče. Zpracování, hudba, ZVUKY, clickeři, herecké obsazení... zatím prostě plnej počet a nemůžu jinak! Jo a scény před nákazou jsou velmi velmi zajímavé!

Top Gun: Maverick (2022)

Tohle je neuvěřitelná akční jízda! Prostě 5 z 5, 10 z 10, jak chcete. BĚŽTE DO KINA....ideálně do IMAXu

Obi-Wan Kenobi - Část II (2022) (epizoda)

Hodnotit budu až po shlédnutí celého seriálu, ale kdybych musel teď, tak dám 3 z 5 jen kvůli postavě Obi Wana... jak já nesnáším dětský herce! Vždyť ty honičky jsou skoro parodie! Emoce tam samozřejmě jsou, kvůli tomu, že ty charaktery máme rádi a Ewan se skutečně snaží, ale za to moc nemůže tento seriál. Ale hůl nelámu, snad se to rozjede

Dva a půl chlapa - Dobré důvody (2006) (epizoda)

Už kvůli naprosto famóznímu začátku a konverzací mezi Jakem a Charliem si to zaslouží plnej počet! Pecka!

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Jako jaderný fyzik jsem se na to díval asi jinak než běžný divák... a to tak, že jsem byl v totální depresi po skončení dílu. Úžasná řešeršní prace autorů je znát, extrémně autentické a chyb je minimum, což je úžasné.. a děsivé. Jen se bojím, že to vyvolá hysterii proti jádru, kterou půjde špatně zastavit... Ale hlavní myšlenka autorů je "síla lži ", což je i první věta Legasova, která otevírá díl. Neuvěřitelně dobře natočená katastrofa. Manželce to nepustím, aby me ještě pustila do práce:)

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Poslední série už má s původním feelingem seriálu pramálo společného a tento díl to jen potvrzuje. Nelogičnosti v ději, naprosté zploštění postav a jejich motivací. Vždyť to, co udělali s Daenerys za poslední sezónu, naprosto podrývá všechny její akce ze sezón 1 až 5. No nic, 3 hvězdy, 60%, průměr. Je to prostě TV zábava, lítá tam drak a všechno to tak nějak vybuchuje a "hezky" to vypadá. Prostě hlavně, aby to bylo dost epic a aby výsledný EFEKT vypadal dobře. Kvůli tomu se ale tento seriál vůbec populární nestal. Škoda. Velká.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Tady se jelo jen na efekt. Schválně se zkuste zamyslet, jak by to na vás fungovalo bez nálepky Game Of Thrones. Ne, ne, ne, líní scénáristé, takhle ne, zasloužíme si víc! A to se snažím nehodnotit do konce série...

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad)

stav k 16.4.2019 10:00: 52%... Ještě 28%, to dáme! Stav k 17.4. 14:00 57% :)) Stav k 24.4.2019 9:00: 79% Dneska večer je den D! Stav k 24.4.2019 12:00 80%!!!!

Predátoři (2010)

Za mě po letech dobrý. Slabší prostřední část s Fishbournem, ale začátek funguje!