Mezi vlky (2011)

Gerardo Olivares (režisér) se mohl osvobodit od závěrečného patosu. Velká škoda toho závěru, jak tam už dospívající Marcos má snahu létat, Nebudu to kritizovat. Posledních dvacet minut se mi prostě nelíbila. Jinak to bylo takový klidný, pohádkově příjemný pokoukáníčko, i když asi životní příběh.

Ronaldo (2015)

píchač řití. Ten se vybarvil, Kládo cuc.

J. Edgar (2011)

Celkem solidní práce DiCapria. Mám ho rád, tak nějak mu fandím. Téma filmu je mě cizí. Edgar byl divnej. Jako ten vrchní.

Slavní neznámí (2014) (pořad)

Mě se líbí, že je to krátký, výstižný a informuje to. Nepůsobí to podbízivě. Jo jo, zkušení žurnalisti dělají, co je baví. Díky

Bojovník (2015)

Jake musel dřít, to je vidět. Jinak film stojí za prd. Patetismus tam házeli lopatama, jak na brigádách v 60-tých letech. Ale výsledek je tristní.

Jessica Jones (2015) (seriál)

Je to dobrá mašina, celkově celý ten seriál.

Dřív než půjdu spát (2014)

Takový nevyužitý potenciál, snad možná už je nemožné toto téma nějak vytěžit.

Kobry a užovky (2015)

Je to jako, když se těšíte se na jídlo, protože máte veliký hlad. Nevíte, co máte čekat. Ale pak si nakonec děsně dobře pochutnáte. Ani nemáte chuť na přídavek, protože to bylo úplně TipŤop. Absolutní spokojentost. P.S. A Hádkové - bomba bomb. A kdybych měl určit toho lepšího, a měl by to být tedy jeden, tak ten mladší Kryštof. Tomu to šlo fakt ze vnitřní strany.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Určitý způsobem musím dát za pravdu přispěvovateli "Canakja". Na druhou stranu jsem ohromen herectvím a skvělou autetičností celého hereckého ansámblu. Jsem s celého seriálu doslova ohromen. Zkrátka paráda.