Bojovník (2015)

Jake musel dřít, to je vidět. Jinak film stojí za prd. Patetismus tam házeli lopatama, jak na brigádách v 60-tých letech. Ale výsledek je tristní.

Jessica Jones (2015) (seriál)

Je to dobrá mašina, celkově celý ten seriál.

Dřív než půjdu spát (2014)

Takový nevyužitý potenciál, snad možná už je nemožné toto téma nějak vytěžit.

Kobry a užovky (2015)

Je to jako, když se těšíte se na jídlo, protože máte veliký hlad. Nevíte, co máte čekat. Ale pak si nakonec děsně dobře pochutnáte. Ani nemáte chuť na přídavek, protože to bylo úplně TipŤop. Absolutní spokojentost. P.S. A Hádkové - bomba bomb. A kdybych měl určit toho lepšího, a měl by to být tedy jeden, tak ten mladší Kryštof. Tomu to šlo fakt ze vnitřní strany.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Určitý způsobem musím dát za pravdu přispěvovateli "Canakja". Na druhou stranu jsem ohromen herectvím a skvělou autetičností celého hereckého ansámblu. Jsem s celého seriálu doslova ohromen. Zkrátka paráda.

Narcos (2015) (seriál)

No teda? Je to velmi zajímavý námět, zároveň i historicky vzdělávací seriál. Ukazuje nám marnost v boji proti drogám a neukojitelnou chamtivost. Skvělé.

Dítě číslo 44 (2015)

Tak to pardon. Nelíbilo. Od scény ve vlaku rozhodnuto definitivně odpad. Kvůli Hardymu, protože ho sleduji, dávám dvě hvězdy. 1* za Tom a druhou * za Hardy. Jinak banální nesmysl, myslím tím sled scén a rozuzlení. A scéna v továrně? Cha chá, chi chí.

Spása (2014)

Pěkné záběry, ale na to si pouštím jiné filmy. Nějak se mi to zdálo málo propracované. Naštěstí to mělo pěkných 90 minut.

Milenci a vrazi (2004)

Mě to něco dalo. Je toho málo, ale řekl bych, že to ztráta času rozhodně nebyla. Zkrátka: Lidé jsou absolutně nešťastní a mají převrácené hodnoty.

Show Leoše Mareše (2015) (pořad)

Jsem nadšený, absolutně. Koukám, že tento formát je ještě nepřijímán diváckou veřejností. To mě tedy mrzí. Protože to má děsně velkeý náboj. Stejně tak to bylo i s QI, který přesto skončil. Ach jo.