Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Je jen jediný důvod proč tohle chtít vidět a ten má 165 čísel v rozpalu pata-vrchol a má kurevskou schopnost nahromadit krev v jistých partiích. Jinak je to btw pěkná blbost a dát tomu 102 minut z jinýho důvodu, než jsem právě popsal prostě nejde :o).

G. I. Joe (2009)

Námět je super, se všema těma technickýma udělátkama to mohlo být , s pořádným scénářem a režijí, úplně někde jinde.

Nemilosrdný střelec (2007)

Totálně utopistický mandžern(kombinace westernu a žluté barvy(ne nejsem rasista), kdesi v mandžusku, nebo kde), který rádoby přináší jakousi inovaci. Pokus o lyričnost a umělecké vyznění smrdí jak leklá ryba a až na pár akčních sekvencí je to naprostá zhovadilost.

Soudný den (2008)

Coolově se tvářící nedomyšlená zhovadilost z prostředí británie, brakující snad všechny postapokalyptické filmy na které si vzpomenu. Mad Maxem počínaje a 28 týdny poté konče. 1 hvězda za toho magora s kartáčem na hlavě.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Původní verzi z roku 1951 jsem sice neviděl, ale to sem k tomu, abych zjistil, že tohle je pro mě jedno z největších zklamání roku, ani nepotřeboval. Keenu to hraje celou dobu na jeden ksicht, což omlouvá jedině fakt, že je to ufoun a k jeho postavě to prostě patří. Nicméně, stejně mě to začlo v půlce filmu prudit. Dál mě iritovaly ty přes celý film táhlé patosy vztahu nevlastní matky se synem, kde mě malej Jaden teda vůbec nepřesvědčil. Další věc; nelogičnost a zatvrzelost státního a armádního aparátu mě nutila mlátit hlavou o sedačku předemnou tak, že ten člověk si musel přesednout). Když se jeden po 103ech minutách zamyslí nad tím, co se v tom filmu odehrálo a co si z něj odnesl, tak musí litovat, že na takovou flákotu vůbec šel, to ať se na mě nikdo nezlobí. Jediným plusem pro mě byly zvládnuté efekty. Bohužel celkově: "Slabota"

Wholetrain (2006)

No můj ty bože! Viděl jsem to v dabované verzi a ty dialogy byly víc než trapné. Nejdřív mě to děsně iritovalo, až do fáze: 'přemýšlím o vypnutí ', ale nakonec sem to překonal a už jsem se tomu musel jenom smát. Navíc mi upíjela krve postava Tina a to po litrech, ten parchant si zasloužil dostat přes hubu už od začátku. Dál bych se chtěl vyjádřit k lokacím, kam chodili kluci na metro, nebo vlak nebo co to vlastně bylo. Pochybuju, že by měli koule vlízt do totálně osvětlené vozovny a dělat tam wholetrain, kterej by jim určitě zabral aspon hodinku. No a ten konec, to byl patos až na půdu. Ale abych jenom nepomlouval, tak soundtrack ušel a na ty graffity se taky dalo dívat, ale toť všo. Každopádně sem tu pajcku měl vrazit radši někam jinam, třeba do kanálu.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Hulk je komixák zasazenej, do blbýho, moc reálnýho prostředí s totální absencí schopných protivníků - americká pěchota je mu nepoučitelným, věčně po celým městě na kusy rozjebaným protivníkem. Edward Norton byl každopádně dobrá volba a co se týče Liv, vůbec se nedivím, že kvůli ní Hulkie zmáknul dvě nebo tři slova, protože já bych se pro ni klidně pokusil vybrat kapsy Chucka Norrise. Zelenej by potřeboval být trošku víc uvědomělej, když zezelená a ne jednat rize na bázi zvířecího instinktu. Co se scénáře týče tak to stálo za h....vno a tak nějak mě to vůbec nevtáhlo, kluci to prostě dokonale zadrbali.....Utopie: Třeba by mohl ve Star Wars nahradit žvejkala - ten toho taky moc nenakecá - a kosit vojáky impéria......nebo hrát zadáka za tygry v novém filmu o americkým fotbale...

Wanted (2008)

Neskutečně hovadina se super akcí, úplně debilním dějem a na obě nohy kulhající zápletkou. Vůbec mi nevadilo, že kulky svištěliy obloukem, ba naopak, i když to co předvedla Fox na konci bylo trošku z kvadrantuX. Jako tkalcovský cech zabijáků a stav co určuje, kdo skončí s kulí v hlavě?! No tak pane předloha, vy jste se asi trošku uderil do hlavinky - asi s panem scénáristou na půl cesty do reality - ne?!....Nebýt slušné akce, tak tomu dám odpad...

Hancock (2008)

Záčátek byl slušnej, asi prvních 20 minut to vypadalo sjízdně, ale pak se z toho stal rodinej film od Disneyho. Totálně debilní vývoj hlavní postavy, zásahy hlavního hrdiny se snažili tvářit hodně cool,"bože jak já to slovo nesnáším!", ale nakonec vyzněly naprosto směšně. Třeba poprvé v uniformě: "No vysvětlí mi někdo proč se táhnout s autem jako štítem, když možu uletět?". Sem tam byla ta hrůza proložená nějakým gagem, ale jako celek to bylo hodně slabé. Tohle si Peter Berg za rámeček určitě nedá a Will Smith tím tuplem ne.