Klub rváčů (1999)

Dokonalá haluz... sice drobet delší než je zdrávo, ale ani na chvilku jsem se nenudil. A ten konec!!! Neuvěřitelně epesní :)

Elitní jednotka (2007)

Město bohů je asi o drobátko lepší, to ale nemění nic na tom, že Tropa de Elite je jedním z nejsilnějších filmů, který jsem v poslední době viděl. Hrdinové jsou drsný, syrový a s nikym ani s ničim se vůbec neserou.

Nekonečný příběh (1984)

Moje naprosto nejoblíbenější pohádka. Tehle film prostě miluju... dokonalá hudba, krásná fantastika, inteligentní zápletka, momenty naplňující radostí i velikým smutkem... pro mě prostě dokonalej film!

Predátoři (2010)

ale joooo... bavil jsem se :) oproti podřadným výtvorům AvP je tohle hotové umělecké dílo. Rozhodně mě Predátoři neurazili a klidně se na ně podívám znova.

Léto s kovbojem (1976)

fajnová stará česká komedie... a hvězdička navíc za Víznerovu postavu :)

Terminator Salvation (2009) odpad!

Neuvěřitelnej bazmek... jakožto veliký fanda Terminátorů se mi chtělo po dokoukání tohoto škváru regulerně brečet! Nechápu jak mohli kultovního terminátora svěřit jakémusi břídilovi o kterém jsem ani do té doby neslyšel a jehož pseudonym zní spíš jako nějaká případná chemická sloučenina, kterou si rád dopřává. Špatně je tu téměř všechno... Jednu hvězdičku za to, že tam běhaj terminátoři a druhou za efekty, který ale dobrej film neudělají... a následně mu je obě odečtu za tu zklamání, který mi film připravil.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Ač ze všech dílů nejhorší (čtyřku z důvodu totální škvárovosti nepovažuji za součást serie), stejně se jedná o hodně kvalitní film a svým předchůdcům rozhodně ostudu nedělá. Důstojné zakončení trilogie.

Terminátor (1984)

Tehle film je stejně starej jako já a mám k němu vyloženě citovej vztah. Jako děcko jsem si ho pouštěl spoustakrát dokola tenkrát ještě s takovým tím příšerným jednohlasným dabingem :) Ač znám Terminatora úplně zpaměti, tak se na něj pokaždý znovu rád podívám. :)

Králova řeč (2010)

Krásné... miluju anglický filmy a tehle je přímo esencí britského filmařství. Firth koktajícího monarchu ztvárnil naprosto geniálně. Nejvíc mě ale asi dostala Bonham Carter... ta ženská je prostě dokonalá. Obvykle hraje všemožná třeštiprdla ale tady byla dokonalá dáma. Perfektní film