Na hraně zítřka (2014)

Perfektní sci-fi s imho hodně neotřelým nápadem, který je navíc i skvěle zpracovaný. Občasný logicky nesrovnalosti jsem okamžitě odpustil a užíval si flow. Film je plny vtipu a akce v dokonalým poměru. Takhle ma vypadat blockbuster. Tom Cruise měl tentokrát zatraceně dobrou ruku!!! Jo a full metal bitch je neuvěřitelná kost :)

Dobývání vesmíru (2010) (pořad)

Každy týden výtah aktuálních informaci o mém srdcovém oboru? K nezaplacení. Navíc perfektně fundovaně zpracovaný!

Rivalové (2013)

Srdce každého chlapa zaplesá při dokonalých záběrech na ohlušující burácející super silné stroje. Tento film si určitě zaslouží pořádné kino s kvalitním zvukem. Dokonalý zvuk v kombinaci s úžasnou kamerou zajistí neuvěřitelně věrný zážitek. Připadal jsem si jako bych v tom monopostu seděl sám :). Dvojice hlavních aktérů byla perfektní. Daniel Brühl ukázal jaký je obrovský herecký talent. Věřil jsem mu každý pohled, každé gesto i každé slovo. Prostě celkově moc hezký film, který i díky Hemsworthovi zaujme teké ženské publikum.

Avengers (2012)

hezkej svižnej akční blockbuster. Skupinka superlidí versus banda neodbytnejch emzáků. Hlavní emzák mi byl hodně sympatickej a co se klaďasů týče, tak největší bourák je samozřejmě Tony Stark. Jenom bych vykopnul Kapitána Ameriku.

Predátor (1987)

Akční legenda. Uz jako děcko jsem tento film miloval

Obvyklí podezřelí (1995)

Nejsem úplně zastáncem krimi žánru, ale tohle mne dostalo. Kaiser Soze je opravdu hodně krutý!!!!

Počátek (2010)

Perfektní a naprosto originální záležitost. Di Caprio úžasný jako vždy. Vizuálně je cely film imho naprosto dokonalý.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Nestává se často, že bych u nějakého filmu usnul. Tomuto filmu se to ale překvapivě podařilo. Nějak mne to nechytlo.

Kick-Ass 2 (2013)

Mno, docela to šlo. Oproti jedničce jednoznačně horší počin. Rozhodně ale nemůžu říct, že bych se nebavil. Hlavně mi přijde, že hit girl už není tak ostrá zabíjačka jako v jedničce.

Machete zabíjí (2013)

Machete jednoznačně přebírá post nejostřejšího badass současného filmového nebe! Super nahláškovaná absolutně šílená odpočinková vyvražďovačka s asi nejefektnějším killem jednoho ze záporáků co jsem kdy viděl (střeva vs. vrtulnik :-D). Nelze čekat žádnou intelektuální zábavu. Pokud máte rádi tehle styl zábavy, tak je Machete kills must see záležitost! A ten konec je nejvíc :-D