anthraxCZ

Česko

<< předchozí 1 2
    • 27.1.2014  17:13
    Vejška (2014)

Mádl v roli Michala hraje skvěle, Vorel jr. však v roli Petra svým až nehereckým podáním postavy nedokáže plnohodnotně sekundovat. Josefíková je solidní herečkou a role nenasytné mrchy ji docela sedla. Vejška není špatný film, chybí mu však autentičnost Gymplu. Uvidíme, zda i bez ní dokáže Vejška plnit kina až do posledního místa. http://opynion.blogspot.cz/2014/01/recenze-vejska.html

• 27.1.2014  17:14
    47 róninů (2013)

Filmu ale - a to je zásadní nedostatek - chybí hloubka. 47 Róninů z vás po úvodní desetiminutové eufórii z toho, že se na něco s japonskou tématikou dá vlastně dívat, okamžitě odejde. Za dalších deset minut po skončení filmu pak dost možná zapomenete, kdo to vlastně ten Rónin je. Jedná se o film, který rozhodně nemusíte vidět. Jako seznámení s legendou, která se někde vypráví, to ale postačí. http://opynion.blogspot.cz/2014/01/plakat-vypada-paradne-na-sklonku.html

• 28.5.2014  22:50

Film velmi příjemně plyne, potěší výborná výprava a především skvěle vybraní herci. Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel ale staví především na humoru, který funguje naprosto bezchybně. Není proto divu, že celé kino se při promítání popadalo za břicho. Celých 114 minut filmové stopáže se rozhodně nebudete nudit a mnohdy vás při sledování napadne a potěší podobný styl humoru, pro který milujeme film Forrest Gump. Nedokážeme si představit větší pocty než srovnání právě s tím filmem. Staříka doporučujeme! http://opynion.blogspot.cz/2014/05/recenze-stolety-starik-ktery-vylezl-z.html?

• 7.7.2013  15:17

Konečně solidní zpracování zombie tématiky - nechybí zápletka, logické řešení problémů, vyústění, které si zároveň doslova říká o pokračování. Rozhodně z nejpovedenějších zombie filmů, který nespadá do škatulky kompilace trapných a groteskních scén s rádoby vtipnými bizarnostmi. 3,5/5

• 7.7.2013  15:18

3,5*/5

• 27.1.2014  17:13

Vlk z Wall Street nabízí spoustu extravagantních pohledů na svět. Ať už jsou to jachty milionářů, luxusní apartmenty nebo pláže Tichého oceánu. Jedinou pihou na kráse filmu může být jeho stopáž, čítající celé tři hodiny, jinak jde ale o mistrné dílo, které vás donutí se zamyslet nad sílou a zároveň zhoubnou podstatou peněz. http://opynion.blogspot.cz/2014/01/recenze-vlk-z-wall-street.html

• 17.3.2012  10:03
    Mupeti (2011)

dobrá nerdovina a davea grohla 3,5

• 2.2.2012  12:59

2,5

• 12.9.2011  20:46
    Super 8 (2011)

Dlouho jsem neodcházel z kina tak nadšenej jako po zhlídnutí Super 8. Zrovna když by film mohl mít klidně hodinu navíc, tak ji nemá. Přišlo mi, že jsem v kině byl asi tak dvacet minut.. Super 8 je bezvadně servírovaný popkorňák. Překvapení roku!

• 26.6.2009  19:10

A to jen kvůli Megan.

• 19.8.2009  23:54

Plusy: herecky vykony, atmosfera a namet Minusy: lacina kamera a obraz, stopaz, malo akcnich scen a nevyuzity potencial 65%

• 5.7.2008  18:35
    Hancock (2008)

Průměrný průměr... První zhruba polovina je nářezová one-man show Willa Smithe aka Hancocka, totiž pobudy odmítajícího všechno a trousící jednu hrubou poznámku za druhou. "Abych ti nepřejel ksicht, ženská.." Druhá část filmu je trochu vláčnější - svěžest a skvělé tempo nasazené úvodními třemi desítkami minut se tak trochu vytrácí. Trošku mě zamrzely i efekty, neboť některý z nich působily dost lacině a nepřirozeně. Nicméně furt nejde o nic, co by bylo nekoukatelné a tak vám Hancocka jako průměrný a místy docela vtipný popkorňák můžu doporučit. Hodnocení 3+

• 24.8.2008  18:17

Originální, neotřelé, vtipné a pravdivé. I když Spurlock kloudné řešení nenachází, parádním a osobitým způsobem prezentuje kontroverzní země Blízkého východu. Nejlepší byly dialogy se samotnými obyvateli a jejich postoje na celou věc. Pravděpodobně jsem viděl jeden z nejzábavnějších dokumentárních filmů. //Ještě bych si dovolil zmínit se o nezapomenutelné scéně, kdy Morgan kouká do jeskyně, kde dřív pobýval Usama a zvolá: "Hůůůůůůů, Osama". < Dokonalost // 90%

• 12.4.2009  16:16
    Marley a já (2008)

O všem a zároveň úplně o ničem . 2.5 / 5.0

• 27.3.2008  17:18
    Monstrum (2008)

Monstrum je o first-person pohledu a ten se povedl maximálně. Efekty a ozvučení neméně. Ostatní šlo tak trochu stranou

• 10.3.2009  16:44
    Muse: HAARP (koncert) (2008)

Ten, kdo viděl, bude souhlasit, ten, kdo neviděl, promine: Tohle je nářez jako svině! Kytarky na pojízdných vozících, vznášející se tanečnice, monstrózní světelná a hudební show a Červenej Vohoz Matthewa... filmařsky na špici, jak režie, střih, tak kamera. Muse prostě umí, a to nejen co se muziky týče ... 95%

• 16.5.2009  15:22

Guilty pleasure ***

• 14.12.2008  00:08

Craig je nejlepší Bond, Kurylenko nejlepší bondgirl. Jednu hvězdu strhávám za nedostatek totálně náhulových akčních scén.

• 18.5.2008  17:43
    Smrt on-line (2008)

Zajímavý nápad naštěstí neztroskotal na realizaci, a tak je Smrt on-line hodně povedeným thrillerem / krimi - tím chci říci, že ani po technický stránce nejde o nic, co by urazilo. Sumasumárum, čtyři z pěti. http://www.killwithme.com/

• 8.8.2008  20:19

Budu se /stejně tak jako hodně z vás/ opakovat, nicméně nevypíchnout tak strašně originálního , neotřelého , zmateného a přitom přirozeného Heatha Ledgera v roli Jokera by byl hřích. Při každém jeho výstupu jsem tajil dech a užíval si každou minutu, vteřinu jeho brilantního hereckýho výkonu *WHY SO SERIOUS* ////++O to smutnější je osud samotnýho herce ++////. Fajn je i to, že ačkoli scény s Jokerem byly asi to nejlepší k vidění, zbytek filmu jednoznačně není pozadu a výborně se na to jako celek kouká. Nolan doladil i nerovnoměrný rozložení akce / pozadí příběhu / povídačky z Batman Začíná (kde to byla hodina a hodina) a v Temným rytířovi prakticky není hluchý místo. Nejlepší film všech dob asi ne, ale TOP 5 jednoznačně. *****/***** + 5/5 + 95/100. Btw spoiler: scéna , kdy Batman otočí dvojkolku ze Skokana o zeď byla divná ||

• 26.10.2008  17:35
    Wanted (2008)

Občas hodně naivní a hloupý, pořád ale v parádním akčním tempu s jedním cool efektem za druhým a skvělými herci. McAvoy je prostě machr !! ****

• 15.5.2009  17:16
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Guilty pleasure **

• 28.8.2008  18:39
    Postal (2007)

Nebýt předsudku vůči Uwemu, Postal mohl mít daleko lepší hodnocení, protože celkem slušně zachycuje zvrácenost stejnojmenné hry, opravdu je kontroverzním filmem a pár mám momentů je opravdu libových. Na děj se sice trochu zapomnělo, ale o to v Postalovi jednoznačně nejde. Boll si dělá srandu absolutně ze všeho, včetně sebe, když v německém oblečku vysvětluje, za čí peníze že točí filmy. 50% povedená ale průměrná parodie / komedie , na jejíž sledování se musíte odprostit všech předsudků vůči režisérovi a nabrat potřebnou dávku nadhledu!

• 13.4.2008  14:05
    Skeletoni (2007)

í.

• 27.7.2008  19:10
    Superbad (2007)

Jedna hvězda dolů za nesympatickýho Setha v hlavní roli a druhá za přesládlej konec. Jinak to docela ujde, pár dobrých vtipů, ale taky několik pěkně trapných. Prostě tříhvězdičkovej průměr.

• 19.3.2008  10:45
    Transformers (2007)

Čekal jsem seriózní akční film, dočkal jsem se komedie s hloupými vtipy.

• 25.10.2008  19:23
    U2 3D (koncert) (2007)

Když Bono zíral přímo do kamery a natahoval ruku, běhal mi mráz po zádech. Opravdu intenzivní zážitek, parádní kamery - střih a úžasná show. 1% strhávám za tracklist, pár hitovek mi docela chybělo. Ale celkově supr náhul od začátku až do samotnýho konce |||||||||| 99% ||||||||||| *****/*****

• 19.3.2008  10:47
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Spolu s třetí sérií přidávám jednu hvězdičku a pasuju Ajťáky na momentálně nejlepší komediální sitcom vůbec.

• 19.3.2008  10:38
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší seriál. Tak nashle v roce 2009 se čtvrtou sérií.

• 19.4.2008  19:13
    Jsi můj život (TV seriál) (2006)

Jeden z TOP seriálů mého žebříčku. Tolik nečekaných zvratů, akce a napětí ve více než 200 dílech jsem ještě neviděl! A hlavně, Facundo Arana je k sežrání!!!!! *BRAVO*

<< předchozí 1 2