Redakce - Květinový vrah (2006) (epizoda)

Za Oldu Vlacha hvězda navíc, a další hvězda za to, že má lopatu a sází jednu hlášku za druhou (při pohledu do jámy Hadrbolcová:"tam bych se vešla i já!", Vlach: "snad to bude stačit", nebo "my tady ale ještě neskončili...."), a další hvězdičku dávám za Power of Love od Huey Lewise and the News.

Redakce - Léčka (2006) (epizoda)

Epizoda, ve které konečně dojde ke zlomu ohledně kolegy, a nyní nového vedoucího přílohy Filipa. Jeho výkřik: "Chudáci! Chtěl jsem z týhle redakce něco udělat, vy amatéři!" zvedá žumpu seriálu na jednu hvězdičku.

Chuť znovu žít (2012)

Mně se to do půlky fakt moc líbilo, mělo to přeměřenou dávku citlivosti a netlačilo to na pilu, ale pak to zkazily ty americký nevychovaný a uječený nezdravě sebevědomý děti s jejich moudrama a odsudkama (uměle vyvolaný drama), který prostě v tý Americe nikdo nepošle do patřičných mezí. A pak to začne být už i trochu patetický. Možná tento jinak v podstatě příjemný snímek se sympatickou Virginií a klasickym Morganem docením až při dalším zkouknutí.

Crazy Kind of Love (2013)

Rozhodla jsem se psát si poznámky průběžně, protože po skončení filmu asi nebudu mít už energii a chuť se k tomu vracet.... Prvních dvacet minut a už mě to sere. Hlavní hrdinka Beth je nesnesitelná běhna na pěst, a Virginia vypadá poněkud plastikově a botoxově. Hlavní hrdina je divnej a chová se jako debil, ale bůhvíproč po něm jedou všechny ty prvoplánově krásné dívky. Třicátá druhá minuta, no teda, kdyby se ke mně ta nána nastěhovala a chovala se takhle, tak bych jí asi vzala něčim přes hlavu a letěla by z baráku. Dále, dvacetipětiletej kluk, učitel něčeho, přijde za svou matkou, která trpí těžkou depresí, a řekne jí: "It's my birthday today." A ona má pak výčitky, že na to zapomněla a je z toho ještě víc špatná. "I should have been a better mother." Proboha tomu klukovi je pětadvacet, no šmarja, tak to holt oslavěj, až jí zaberou antidepresiva, nebo až se nějak zmátoří, nebo to může snad oslavit s kámošema, ne? Aha, on asi žádný nemá. Ale tu knihu Steps to become a nun, kterou chvíli čte Virginia, tak tu bych chtěla, a možná by se bývala hodila i Grahamu LInehanovi. A ta běhna navíc na konci příšerně přehrává, když se snaží vypadat, jako že brečí. No a jak se to na konci všechno vyřešilo, podívejme se! A úplně vynechali zimu. Asi si režisér chtěl dát voraz, tak v zimě netočili.

Mandy - Kult pomsty (2018) odpad!

Dobrá komedie. Doporučuju si na youtube najít video s NIcolasem Cagem, jak si polívá ránu na boku lihem přes triko a řve, a to nejlepší z filmu jste viděli.