6. den (2000)

No tak sci-fi to bylo zajímavé, sice ne jako předešlé Arnoldovo "scifárny" - bohužel. Mohlo z toho být přeci jen něco o kapánek lepšího, ale i tak se na to dalo koukat, i když jsem usínal ;-)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

O kapánek lepší pokračování zeleného hrdiny. Akčnější a co se příběhu týče lepší, než jednička. I když nevím proč, ale zrovna u Hulka je vždy slepé místo ve prostřed filmu. S tím by měli scénáristé něco udělat, pro příště ;-) 60%

Soudný den (2008)

Poslední dobou nám tvůrci z ostrovů ukazují pouze jediné, smrtelný virus a jeho následná likvidace, popřípadě boj o přežití. Soudný den začíná velmi podobě (něco se vymkne kontrole a musí se to řešít, najít lék a usvědčit hlavního představitele státu). Zpočátku je to akční film, ale ten se poté promění v postapokalyptický, aby náhle moh změnit směr na středověk - to se sakra nepovedlo. Mělo to zůstat u jedno žánru, a ne smíchat všemožné žánry, které si tvůrci usmyslili. Tak asi proto nižší hodnocení * *

Zločinec (2008)

Spíše průměrný snímek, který neurazí. Příběh je velmi podobný Peklu. Vězeňské prostředí a neprávěm odsouzený, zkrátka něco co se jen tak nefilmuje, ale ani nepřekvapí. Slušné herecké obsazení.

Odložené případy (2003) (seriál)

Co se logičnosti týče špatné, ale jinak povedené. Obzvláště problesky mezi dobami.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Příjemné překvapení, s kvalitním a neokoukaným obsazením.

Horton (2008)

Graficky slibné, ale výsledný efekt spíše podprůměrný. Nejzbytečnější animák, co jsem viděl.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Popcornová podívaná, která při nadupaných, prvních zhruba čtyřiceti minutách nenechá vydechnout. Arnold už němá takový prostor jako dříve a hraje se zde především na příběh, který jen otevře dveře dalším režisérům, k natočení pokračování. Akce jakžtakž dobrá, pár dobrých hlášek zaznělo a vychází z toho 65%