Zamilovaný profesor (1996)

Ještě se na to dá dívat, i když v některých případech je to hrozné.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Strastiplná cesta za malými hambáčky :-) Scénáristicky slabé, ale vtípky v průběhu jsou povedené.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Tak tohle měl být ten nový Indiana Jones ? Ten díl, na který se čekalo bezmála dvacet let a jenž se to svádělo na scénář ? A potom to dopadne takhle. Indiana Jones přežije atomový výbuch, zadělá si na malér s ufony a jeho syn je vlastně Tarzan, nikoliv Henry Ford Jr. Pokud se už nad těmito pár řádky divíte, radší už dále nečtěte, jelikož nový Indiana Jones už není co býval. Ale začněme hezky od začátku. V poslední době jsou filmy, které jsou bezkonkurenční, poté jsou filmy, které jsou dobré, ale v polovině se něco stane a najednou se díváte na něco opravdu jiného - a to je případ nového Indyho. První hodinka je opravdu nabitá fórky (velmi podobnými těm z třetího dílu a dobrodružstvím, plné akce. Ale poté, jakoby byl obsazení jiný scénárista, nebo se scénárista David Koepp bouchl do hlavy (a to co napsal se mu zdálo zajímavé) a výsledkem je opravdu totálně blbá, druhá část, která se už jen zbytečně snaží dostat do konce. A tam se... nechte překvapit ;-) PS: Měl jsem respekt k trilogii, ze čtvrtého dílu jsem trošku mimo. Snad se ten pátý díl, který by měl být povede více a tvůrci si ušetří ty efekty.

Kdopak to mluví 3 (1993)

Když nevíte co by, hoďte do filmu jako hlavní postavu zviřátka a máte vystaráno.

Kdopak to mluví 2 (1990)

Podstatně jiné, ale pořád příjemné :-) Narozdíl od jiných.

Kdopak to mluví (1989)

Příjemná a originální komedie, která vždy pobaví.

Suprhrdina (2008)

Spider-manovská parodie, která nemít něco málo světlých okamžiků putovala by do mých horoucích pekel. Nezachrání to ani Leslie Nielson, jehož vtipy jsem už někde viděl (slyšel). Možná trapně prdící bába byla... trapná, potom možná chlapík na vozejčku...vlastně taky trapnej. Potom už nevim :-)

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Určitě jeden z nejlepších video-filmů, jaký je možné vidět. A vlastně nejlepší Stargate, která si pohrává se sobě vlastním námětem "cestování paralelními světy ( i když jsem se občas ztrácel a některé věci mi zůstaly neobjasněny ). Dalším obrovským plusem je tom, že v Návratu jsou všechny důležité a hlavní postavy, které se objevily i v předešlých deseti sezónách seriálu. Ovšem mne nejvíce potěšil Richard Dean Anderson, jehož úloha mohla být určitě větší, ale to nevadí ;-) Zkrátka a dobře bavil jsem se, a při leteckém souboji nevěřícně civěl. Tento snímek by měl být věnovaný Donu S.Davisovi, jehož role generála George Hammonda patřila mezi jeho poslední! *****

Od kolébky do hrobu (2003)

Akční filmík o jakých si diamantech - ** je málo, *** je hodně. Sice tam na mě bylo docela černo, ale to se dá překousnout ;-)