Alcatraz (2012) (seriál)

1. série # Celkem zajímavý nápad, podobně jako u LOST. Alcatraz opět využívá mystično, flashbacky a zajímavé postavy. Atmosféra se mi hodně líbila a některé epizody jsou opravdu dobré. Škoda jen toho, že byl seriál odpískán a epizody tam neměly většího provázání, které by určitě donutilo dále sledovat, takhle to skončilo dost divně a především otevřeně. Potenciál tam vážně byl!

Alenka v říši divů (2010)

Tohle je tak nádherně dětinské, až se musím přiznat, že jsem přitom ztratil šajn, kde se vůbec necházím :D Tak si mě v některých momentech získala Alenka v říši divů. Skvělé obsazení, vynikající postavičky a to vše umocněné úsměvným, ale za to ošklivým záporákem, tedy spíše záporačkou. Jelikož jsem nečekal nic úchvatného, jen výlet do jiného světa, jsem překvapen a smekám.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Vyjekaná sranda pro všechny do deseti let, bez rozdílu smyslu pro humor. Příběh není zajímavý, ale je snesitelný, což se nedá říct o řeči těch hnědých stvoření - nedá mi to, ale proč sakra všichni musí mluvit, jak Chip a Dale.

Amazing Spider-Man (2012)

Ehm, v porovnání s Tobeyho Peterem je výrazně slabší. Celkově má pár velice dobrých momentů, nápadů a i příběh není obyčejnou matlaninou. Ovšem celé to nějak vyšumí, u některých scén i naštve ... a hlavně jak je to dlouhé, to má opravdu špatné finále, které prostě nedá pocit dobře strávených dvou hodin!

Americký gangster (2007)

Spíše taková policejní "detektývka" s pohledu hledaného a hledajícího.

Anakonda (1997) odpad!

No prosim, známých tváří a ty se bojí nějaké počítačové (gumové), dlouhé zrůdy s názvem Anakonda. A ještě k tomu se to někdo opováží dát v hlavním vysílacím čase. Potěž pánbůh !

Andělé a démoni (2009)

Dr. Robert Langdon se vrací. A pokud si někdo myslí, že je na tom o poznání hůře nebo lépe, plete se. Andělé a démoni nejsou sice pravoslavným pokračováním svého dost možná známějšího předchůdce. Přesto se jedná o podobou záležitost. Andělé a démoni opět zacházejí někam dál, někam, kam se odváží málokdo. Andělé a démoni jsou opět plni řečí o historii, která málokomu co říká. A tak se stává to co u Šifry mistra Leonarda a to, že je děj sice zajímavý, přesto v mnohých ohledech nepochopený, což se mi zdá chytré a hloupé zároveň. Andělé a démoni mají podobný problém jako předchůdce, jsou zdlouhaví, nudní, nezábavní, ale přeci jen se nějaká jiskřička najde, která z Andělů a démonů dělá zajimavý film, podobně jako Šifra mistra Leonarda. Neponaučitelné pokračování, které však stále dokáže nabídnout něco zajímavého.

Apokalypsa (1979)

Technická nádhera, která snad ani v současné době nebyla překročena. Výborné herecké výkony v hlavních rolích, nesmyslná délka (prodloužené verze) s hromadou zbytečných záběrů! Výsledek je parádní, ale nemohu se zbavit faktu, že jsem čekal něco ještě krapet zajímavějšího. Něco, co by mě posadilo na zadek a já si řekl "jo, je to válečná klasika ... právem!" Perfektní soundtrack a zajímavost příběhu zaručují, že to uteče a bude to málo!

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

S daným obsazením jsem čekal komedii roku. Komedii, která bude mít svěží nápad, parádní soundtrack, postavy, které si dokáží ze sebe dělat srandu a celkově to bude apokalypsa se vším všudy, která bude bavit. S těží se mi dostalo prvních dvou bodů, zbytek je nehorázná nuda, která nemá opravdu nic nabídnout a o to víc zamrzí, že se tohle vlastně i někomu líbí, já to skoro nedokoukal :D PS: ani ta amatérská Travička zelená 2 nestála za nic!