Hra na hraně (2013)

Po vynikajícím Obhájci jsem od Furmana čekal trochu víc. Nic proti příběhu nebo hercům, ale celé je to takové nudné, nezajímavé a nemastné. I když se z Justina stává solidní pan herec a sekunduje mi záporácký Affleck, bylo to prostě hodně o ničem. Tisíkrát profláklý námět po tisícíprvé nepřekvapí!

Na život a na smrt (2013)

Bergova tvorba je vždycky trochu přitažená za vlasy, ale dokáže tomu dát něco svého. I když jsem po celou dobu filmu měl pocit, že si banda fanoušků vzala pušky a vyrazila do lesa, tak ve jsem s Lone Survivor spokojen. Závěr vysvětlil co měl a bez okolků ukázal, že válka je prostě svinstvo ... i když trochu hollywoodsky!

Komorník (2013)

Nejlepší a nejkrásnější příběhy píše sám život, i za předpokladu že si film vezme příliš mnoho na svá bedra.

Vše je ztraceno (2013)

Redfordova one man show, která nemá v dějinách kinematografie obdoby a to navíc skoro beze slov. Navíc obsahující nejprocítěnější a nejvíce pochopitelné f*ck v historii všech filmů.

Carlitova cesta (1993)

Porovnání se Scarfacem mi přijde vhodné. Pacino a Penn v příběhu polepšeného gangstera a jeho právníka. Dvojice, které to jde a i přes svou stopáž baví až do samotného konce.

Pár správných chlapů (1992)

Vojenské vyšetřování s jednou z nejpůsobivějších scén v soudní síni. Nicholson za těch několik málo minut podržel film nad úrovní.

Peklo na talíři (2012) (pořad)

Několik témat, která mne zajímala jsem shlédl (mražená pizza, mléko, energetické nápoje, ... ) a kvalitou mi pořad dal více než Pohlreich nebo Cajthamlová, navíc bez přidané vaty nebo marných vtipů!

Vyvrženci pekla (2005)

Pakliže byla jednička filmem s nulovou kvalitou, dvojka sice vypadá o poznání více, ale má daleko více debilních scén a je stejně nezajímavá. Celé to navíc zabíjí několik naprosto směšných scén, nepochopitelného chování a ujetého závěru, který se snažil napodobit několik známějších děl. Logiku v tomhle filmu nehledejte, možná vás to pak bude i bavit.

Dům tisíce mrtvol (2003) odpad!

Byl jsem zvědavý na Vyvržence pekla, tudíž byla tak nějak povinnost shlédnout "první díl". Bohužel je to naprosto bez ničeho, film s nulovou kvalitou, hroznými postavami a naprosto crazy koncem, který jsem už ani nedokázal vydržet a nedokoukal jej!