• Krátkometrážní

Smrtící stroj (1994)

Super béčko, kdy vědátor, který vypadá jako metalista v ďábelském podání Brada Dourifa sestrojí kovový stroj, který jako něco mezi terminátorem a vetřelcem a pohybuje se hodně rychle a hodně cvaká čelistma, za to, že ho vyrazili z firmy. Začíná boj o přežití mezi skupinkou rebel, kteří se vloupali do budovy a šéfkou firmy. Naštěstí se dostanou do armádní sekce, kde si naberou těžké zbraně a jeden si vleze do "gumového" brnění a je ovládán ve stylu univerzálního vojáka. Takže je jasné, že film originality moc nepobral, ale zábava to je. Jen Rachel Weisz je zde tak na 5 sekund a "Holy Donuts!"

Tunelové krysy (2008)

No vida, že to jde, když se chce. Po neuvěřitelné sračce BloodRayne II velké překvapení. Ten film je o několik tříd lepší. Režisérsky se Boll celkem vytáhl. Scény v tunelech jsou klaustrofobické, nějakých emocí se taky dočkáme a nevypadá to tak levně. Slabší 4* (7/10), protože stále tam jsou určité chyby. Ale nejlepší Boll.

Harvie Krumpet (2003)

Jeden neštastný život retardovaného Harvieho, který si nakonec uvědomí, že i přes všechnu smůlu, ho stálo za to žít. Čili jak se zde praví: "Life is like a cigarette. Smoke it to the butt."

Číslo 9 (2009)

Sympatický animák, který je bohužel trochu krátký a tak nedokáže plně rozvinout ten skvělý apokalyptický svět, ve kterém se odehrává. A hlavně je příjemné vidět, že není až tak pro děti a je více orientován na dospělé. Chtělo by to pokračování.

BloodRayne 2: Vykoupení (2007) odpad!

Tak tohle už je solidní odpad! Zatímco u House Of The Dead, kterému jsem taky odpad! napařil jsem se solidně bavil, jak je to prostě špatné, tak tady už je to bohužel jen špatné a nezábavné. Natassia Malthe taky není po vzhledové stránce úplně k zahození, ale herecky to už nejde. A jelikož se 90% filmu odehravá ve tmavých záběrech, tak to vypadá, že osvětlovač ležel během natáčení někde ožralý v příkopě. Choreografie toho jediného a krátkého souboje nestojí za nic, pak jsou zde už jen nudné přestřelky. A zneužití hudby z jiných westernů a jmen z vynikajícího westenu Sama Peckinpaha Pat Garrett and Bill the Kid je svatokrádež. A patrně asi nemá rád děti. V In The Name Of The King to schytalo jedno (ale mimo záběr, jelikož to byl jeho jediný PG-13 film), v Seed tam nechal vyhladovět, v Postalu jich několik sejmul a tady je jedno vysáté a další oběšené.

Postal (2007)

Megatrapné a vtipné jen párkrát. Menší ocenění za to, že Uwe se zde nebere vážně a Zack Ward má alespoň charizma.

Seed (2007)

Uwe is a sick bastard! Ale musím uznat, že má zase koule natočit něco takového, kde to schytávají batolata a v několika-minutovém záběru je jedna osoba brutálně umlácená sekerou. Měl by si sice pořídit stativ a nějaké světla pro osvětlovače, jelikož v některých záběrech je to tma tmoucí, že nejde opravdu nic vidět, ale musím uznat, že trochu atmosféry jsem tam cítil a občas byl i napjatý. K tom všem připočítat totálně nehappy-endový závěr a nakonec to není tak hrozné, ale nic pro slabé povahy.