• Pohádka

Adam (2009)

moc milý film :-) 80%

Pýcha a předsudek (2005)

ať se na to koukám kolikrát chci, pořád mě dojímá romantika příběhu. Lizzie a pan Darcy nemohli být vybráni lépe. prostě tuhle verzi pýchy a předsudku zbožňuju!

Ponyo z útesu nad mořem (2008)

kdyby už nic jinýho, tak písnička k závěrečným titulkům je velice nakažlivá :-) jinak samozřejmě klasicky perfektní Miyazakiho práce

Angel (1999) (seriál)

tenhle spin off se mi líbil snad ještě víc než Buffy :-)

Souboj Titánů (2010)

hm... tak vidím, že kdybych nebyla ženská, tak můžu s přehledem taky hrát vojáka v americkým velkofilmu... protože sošně stát a čučet dokážu docela obstojně... Mr. Alobalový obleček mě pobavil nejvíc, padouch v podání Finnese byl fakt temnej (až jsem se mu musela občas smát :-) sovička tam byla jenom jednou, takže moje touha zjisti, na co tahle plechová věcička (vlastně to jediný, co si ze starých titánů pamatuju) vlastně je ukojena nebyla... 30%

I Love You Phillip Morris (2009)

takhle jsem se už dávno nezasmála :-) dvojice mcgregor a carrey dokonalá, žrala jsem jim to od samýho začátku. mcgregor slaďoučkej jak cukrkandl, je vůbec ve skutečnosti hetero nebo ne?

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

tenhle seriál jsem jako teenager doslova žrala... celou dobu jsem doufala, že se z padoucha Spika stane klaďas. až na starý kolena ve 24 letech jsem se konečně dočkala rozuzlení. a i teď mě seriál dokázal vtáhnout, rozesmát a rozbrečet... hold stará láska nerezaví :-)

Jak vycvičit draka (2010)

mooooooc pěkný, až na pár klišé (který ve filmech pro děcka snad chybět ani nemůžou) je to takřka dokonalý - perfektní animace, úžasnej zvuk, sranda a každej by takovýho Bezzubku měl rád doma (no já taky, že :-) 85%

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

dle mýho osobního názoru to bylo divný.... byla to blbost a už to nechci podruhé vidět, protože jsem se nudila od úvodních po závěrečné titulky.... asi to bude tím, že takový film nemusím... nu což,no..

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak jak mi všemi opěvovaní Přátelé přišli naprosto stupidní a uhození (ano, ze srdce ten seriál nesnáším, protože hlavní hrdinové jsou banda přehrávajících pitomců), tak se mi How I met jeví jako pravý opak! Because, as Barney would say, it's LEGEN - wait for it - DARY! LEGENDARY!!! :-D koukám už pátou sérii a pořád neztrácí nic ze svého vtipu. opravdu povedený kousek :-)