pools

okres Opava

homepage
Twitter: PavelKlimunda

• 20.7.2014  20:53

Snad si to nepustí philber...

• 5.7.2014  21:07

Překvapení za překvapením? ... Ne. Další stupidní rádobyhoror.

• 6.9.2013  19:13
    Wolverine (2013)

Jedním slovem: zbytečné.

• 10.2.2014  17:40
    jOBS (2013)

Po geniálních Pirátech ze Silicon Valley je to naprostá blbost...

• 12.2.2013  15:32

Na konci Ramba 3 stojí: "Věnováno hrdému Afgánskému lidu." To bylo v době kdy byli Afgánci hrdinové utlačovaní Ruským hegemonem. A kde jsme dnes, že?

• 21.10.2012  01:00
    Amazing Spider-Man (2012)

Nechápu smysl tohoto dílka. Točit remake něčeho co má sotva deset roků a nebylo to nijak špatné mi příjde opravdu divné. Natočit ho pro především pro třináctileté slečny mi příjde velmi vypočítavé. Otázka je - co nového to do spidermana přineslo? Odpověď je Bing a Xperii ;-)

• 1.6.2013  13:06

Čistá Dada od začátku do konce! A ten dabing!

• 2.5.2012  22:14
    Avengers (2012)

Nejvtipnější a nejnahláškovanější akční film za posledních deset let. Narozdíl od Thora nebo Kapitána Ameriku ani chvíli nenudil, měl spád, ke konci byl až zběsilý. U mě překonal i Iron Mana, v což jsem před promítáním ani nedoufal... PS: Marigold je *** a *** a taky ***! ;-)

• 22.4.2012  15:46
    Bitevní loď (2012)

Popcornová *** pro dvanáctileté kluky... Po krátké úvaze měním na odpad.

• 5.1.2013  23:07
    Bídníci (2012)

Skoro tak dobré jako Je třeba zabít Davida. Jdu si postavit nějakou tu barikádu, teda až dobrečím...

• 4.9.2012  10:23

Jako nevím, nápad to byl dobrý, ale nedokázal jsem se na to dívat v kuse - strašně to nudilo. Takže takové lepší tři hvězdy...

• 8.3.2012  15:48
    Extrémne rodiny (TV pořad) (2012)

Hyeny, nic víc.

• 13.3.2013  21:18
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Vrchol trapnosti. A nezachrání to ani šéf Gynekologie dvojky...

• 11.3.2013  12:50
    Hněv Titánů (2012)

Pro lepší zážitek z boje doporučuji dabovanou verzi! Jinak klasické schéma "Američani dávají řeckým legendám na prdel."

• 13.12.2012  22:17

Ještě, že nejsem mladistvým intelektuálem ;-)

• 29.3.2012  00:28
    Hunger Games (2012)

Překvapivě dobré. Skvělá kamera, nepřeháněli to s emocemi, sehnali hlavní herečku, která umí opravdu hrát, dokonce přimíchali i pár celkem brutálních záběrů... Film nenudil, jediné co se mu dá vytknout je předvídatelnost, ale to už tak u filmů pro teenagery prostě bývá.

• 24.9.2012  08:54
    Innocence of Bin Laden (amatérský film) (2012)

Zvídavé, nápadité, příjemná kamera a skvělí herci!

• 2.6.2012  12:17
    Iron Sky (2012)

Nevyužitý potenciál který unudi k smrti. Udělat z toho romatickou komedii, to bych čekal od američanů... Za celou dobu sem se zasmál asi třikrát. A nejdebilnjší komentář dnes vyhrává: killda! Gratulujeme!

• 6.6.2012  11:05

Prostoduchá taškařice, která víc než na humor sází na city. Je to takový ten typ filmu který neurazí ale ani nenadchne a u kterého si po odchodu z kina budete ztěží pamatovat o čem to vlastně bylo a když se znovu podíváte na trailer, tak zjistíte, že ste na ten film vlastně ani nemuseli. Nejsmutnější na tom je asi počet zasmátí v kině - napočítal jsem všeho všudy tři (dva z toho vtipy o černoších)... Takhle ne přátelé!

• 8.6.2012  18:37
    Prometheus (2012)

Tak přesně takhle dopadne hodnocení filmu, který má naprosto lživou kampaň. U mě pět hvězdiček a už se těším na directors cut! //edit Directors cut nepřišel, sníženo na 3*

• 6.5.2013  15:16

/b/

• 2.11.2012  10:58
    Sinister (2012)

Trailer mi zkazil poslední čtvrthodinku, jinak je to slušný film. Pravda, sice trochu klišoidní, ale co dneska v hororu není, že? Člověk se prostě nezbaví dojmu, že to už celé někdy několikrát viděl... Ale i tak to bylo zpracované velmi dobře, a určitě to nestálo moc peněz, takže se producent musí tetelit blahem ;-)

• 18.3.2013  23:48

Film o tom, že i když uděláte sebevětší průser, tak pokud máte dostatek peněz a prestiže, nestane se vám lautr nic! Kromě lehké psychické nesrovnalosti. Tohle by měli pouštět ve vězení Madoffovi ;-)

• 28.7.2012  19:59

Když to srovnám s Líbáš jako ďábel, tak můžu říct, že mě to velmi zklamalo. Nebyl tam ani Bartoška, ani tam nikdo neskotačil v Thajsku, prostě naprostý propadák. Naprosto fascinující završení jedné série, které mi nedovolilo se tři hodiny odlepit od plátna. Nesouhlasím s tím, že by tam bylo příliš zvratů. Všechno do sebe krásně zapadlo a velmi uvažuji o druhém zhlédnutí. Viděno v IMAX verzi, která je rozdílná od normální distribuce - asi hodina je točená 70 mm kamerou v prapodivném formátu. 110%

• 20.2.2013  15:22

Když našinec vyškrtne z popisku Komedie a Romantický tak je to příjemné psychologické drama, která vám navodí příjemnou zimní depresi.

• 21.3.2013  22:52
    Žena v černém (2012)

Opravdu "nápaditý" horor/drama. Tolik "překvapivých" scén jsem dlouho neviděl. Ještě teď se klepu.

• 3.10.2011  14:18
    Alois Nebel (2011)

Na horách plyne čas prostě jinak, a přesně takový pocit mi navodil tento film. Příběh měl a silný, to že ho lidi zvyklý na šílené dějové zvraty s hromadou akčních scén a emocí nenašli je věc druhá. Film není ani tak o Aloisovy jako o poválečné situaci na Jesenicku, kde po válce nezbylo nic (lidi už vůbec ne) a čas tam neexistoval. Na tomto pozadí se rozehrává příběh "odvrženého" syna mstícího se jeho otci. Alois je jen pojítko díky svým vzpomínkám s mládí a jeho postava tak prochází dějem velmi pozvolna a jen spojuje jeho jednotlivé části. Kresba je skvělá, hudba mi taky seděla a děj hezky plynul, jako mlha ze Skřítku 5+

• 25.5.2012  15:59

Chudáci děcka...

• 28.1.2012  10:19
    Blonďatá bestie (divadelní záznam) (2011)

Škoda té kamery, jinak to byla klasika. Trochu mě mrzí, že si to před představením nepřečetli vícekrát, místy jde vidět, že vyloženě tápají v textu a hledají na kterém řádku skončili. Naštěští, že všichni víme, že to vše bylo nahrané, jinak bych se nesmál, ale opravdu brečel... A Kmentu platí ODS, a Kmentu platí ODS, a Kmentu... ;-) 4.5/5 Za snahu a odvahu se mediálně svézt na živé kauze (I když musím říct, že Ivánek z tohoto nebude)

• 1.11.2011  17:44
    Czech Made Man (2011)

Naprostý odpad nehodný jakéhokoliv zájmu.