Lepší už to nebude (1997)

Co tenhle film dělá vyjímečným? Při žádnym jinym jsem po zkončení nedostal takovou chuť na čerstvý pečivo:)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Kupa krve, úžasné komiksové ztvárnění, strhující souboje, pár hrdinských keců a nakonec titulky u kterých se člověk nenudí. Co ještě požadovat? No vážně! Tomuhle se říká zábavní průmysl!

Mr. Bean (1990) (seriál)

Kdo nezná Mr. Bean, ten ať zvedne ruku. Nikdo? Nikdo? No proto!

Hrdinové (2006) (seriál)

Nejdříve jsem byl dosti zklamán. Avšak jen co člověk přejde prvních pár dílů seriálu, přijde mu jaksi na chuť. Pořád jsem chtěl porovnávat Heroes s Lost, jenže to nejde. Hrdinové mají jakýsi vlastní styl a mezi postavami si jistě najdete své oblíbence(moji: Peter, Hiro). První série perfektní a i když druhá již není tak dechberoucínápaditá a pár věcí se moc nepovedlo , člověk prostě musí sledovat osudy svých hrdinů dál. Uvidíme co přijde v sérii třetí.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Je pátek, venku je zima, prší. Uvařím si kakao a rozmýšlím se, co dělat s blbou náladou. Mám v podstatě jen jednu možnost Gilmore Girls. Když člověk vidí tohle, může si řikat, ať se ty všechny podobně laděné růžové rodiné redakce jdou zahrabat. Pořádně hluboko.

Mé druhé já (2007)

Je sice zábavné sledovat Jodie jak do někoho bez výčitek vysype zásobník, ale to je tak všechno. Příběh nic moc,Naveena Andrewse mám radši jako teroristu a ne milujícího manžela. A celková myšlenka? Taky si myslíte, že je v právu vrah, kterej zabíjí další hajzly? Já teda ne.

Vybíjená (2004)

Naprosto absurdně ulítlá a vtipná komedie, která sice zane trochu rozpačitě, ale jak se pomalu rozjíždí, tak ke konci je k nezastavení. Hvězdičky za Bena Stillera, němce, hopery, toho mladýho komentátora a Chucka Norrise, kterej mě rozbrečel. "Fuckin Chuck".

Cesta do zatracení (2002)

Mafiánské prostředí již nějakou tu dobu slouží jako vděčné téma pro filmy, hry, knihy. Road to Perdition mě z různých mafiánských zobrazení, 30. let, přišlo asi nejvěrnější a dokonale evokovalo hru Mafia. Díky dokonalému zvuku, kameře a hereckým výkonům jsem si tento "na povrchu" obyejný příběh užíval. A pak tu máme ty nepopsatelné Mandesovské scény, a ty se musí vidět.

Osudový dotek (2004)

Je pravda, že film nenabídl nic nového, co se týče nápadu, ale za úvod, celkové rozuzlení, Amy Smart a velmi pěkné převedení scénáře na plátno se přece nemůže stát průměrným.