Kouzelný školní autobus (1994) (seriál)

Paní učitelku Frieslovou jsem sledoval já, o šest let později ji sledoval muj bratr, o dalších pět let později moje sestra. A myslím, že něco tak jednoduchého, zábavného a poučného nevzniká každý den, týden ani rok.

Fuck (2005)

Obdivuji člověka, který dokázal vytvořit zábavný, hodinu a půl dlouhý dokument zabývající se jedním sprostým slovem. Akorát moc nevěřte tomu, že seženete české titulky nebo, že tam uvidíte Janet Jackson, Justina Timberlakea a Eddiho Murphyho déle jak deset sekund.

Průvodce k rozpoznání tvých svatých (2006)

Ten příběh měl udělat z Dita hajzla? Tak to se minul účinkem. Ten jedinej tam totiž stojí za zmínku mezi tou kupou sprostejch slov, zbytečnejch dialogů a příběhu, který mě neoslovil, tak jak bych u filmu tohodle ražení čekal. A kdyby Dita svět kolem něj nedonutil se cejtit provinile, nevznikla by ani kniha, ani film.

Nesvatbovi (2005)

Jo tohle bylo slušný, Rachel i Isla jsou ke koukání a dokonce podávají i herecký výkon, film nenudí a i když je to na konci strašně přeslazený, kdo by to naší charismatické dvojce Nesvatbových nepřál? K tomu dva naprostí šílenci v podání Willa Ferrella a Keira O´Donnela, trocha milé romantiky, pár vtipů a není o čem diskutovat.

Mariňák (2005)

Rozhodně zajímavě natočený film, avšak neříkám poutavě. Celé se to hrozně vleče. Asi nejlepší je na tom celém ta atmosféra, poušť, hořící ropné vrty. Mne se to však nijak více nedotýká. Vybrali si to? Vybrali! A tak nám tu Sam Mendes dvě hodiny vypráví věci, které pro nás nejsou žádnou novinkou. Kdyby do autobusu na konci místo veterána nastoupil podobnej chlápek a všechny je odpálil, byl bych ochoten přidat ještě hvězdičku.

24 hodin (2001) (seriál)

Do pozdní noci jsem se udržoval při vědomí, abych shlédnul další díl tohoto seriálu. Žral jsem Elishu Cuthbert, sledoval akce Kiefra Sutherlanda, zvraty v ději a každou minutou očekával, co se stane dál. Pro mne prostě jiné hodnocení neexistuje. A co u seriálů zvlášť cením, tento skončil v pravý čas.

Geriho hra (1997)

Během minimální doby se podařilo vypointovat příběh do dokonalosti, nemluvě úžasné animaci.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Po všech těch dílech už v MIdsomeru žije jen komisař a jeho rodina ne? Nejvíc mě asi dostalo, když po natáčení jednoho z dílů, tvůrci zjistili, že tam mají mrtvolu navíc:)

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Hrůza, nic z původních andílků nezbylo. Větší slátaninu znad moje oko ještě nespatřilo a ta hvězda je jen ze slitování nad mým oblíbeným triem. Čím si to holky musely asi projít, když se viděly na plátně? Nejspíš pevně svíraly svoje honoráře a představovali si, že jsou někde na Bali.