Hele vole, kde mám káru? (2000)

Dude, tohle je nářez. Asi ocení jen pubertální spratci. "I am Zek, This is Zelda, Zor, Ziton and Jeff, Hi:D" nebo "Do you know him?, No, I thought, he´s is your friend. - I thought he´s yours.

Iluzionista (2006)

Kdes byl? No u strýce, kousek od Prahy. Taková exotika:D Edward Norton je tajemně výborný, příběh svižně ubíhá a Komisař Uhl je ve chvíli , kdy mu dojde pro mě i pro něj velmi překvapivá pointa prostě boží. Jen Sofie by mohl být hezčí. Nadprůměrné.

Pretty Woman (1990)

Přestože celý příběh chutná jak růžová žvýkačka, nedovedu si žánr romantických komedií představit bez Pretty Woman. Jeden z mála filmů kde se mi líbí Julia Roberts. Její výkon of course.

Já, legenda (2007)

Ten film mě moc potěšil. Na I Am Legend jsem se těšil čtvrt roku. Mnoho od toho očekával, potom jsem byl zklamán celkovými hodnoceními a už jsem tolik neočekával. Film mne však překvapil víc než mile. Není to nadupaný akčnák, jak někteří asi čekali. Jde si svojí cestou, klidné záběry jsou střídány překvapivými momenty a akčními scénami. Zombíci jsou úžasní. Krátká stopáž snad jedině pomáhá a než člověk může začit přemýšlet jestli ho film nenudí je tu konec, vůbec ne špatný konec. Vzkaz Resident evilu: Vidíte? vše se dá vyřešit během jednoho filmu:) 90%.

Dottie dostává na zadek (1993) (TV film)

Vubec, ale vubec mě to nezajímalo. Vypadalo to super nezávisle, ale na moc si to hrálo.

Jed (1991)

Obě hvězdičky za úžasně vytvořený dokument o klukovi co zabil otce. Potom už jen doporučení: na další dvě dějové linie odcházejte někam daleko!

Králové ro(c)ku (2006)

Propagace jak sviň. Snad ještě víc ulítlý, některý scény jsou vážně super a jejich songy a zvlášť ty texty si nechám líbit.

Skandální odhalení (1994)

Uz si ani moc nepamatuju jaký to bylo, tak to asi nebylo super vyjímečný, ale nikdy nezapomenu na úvodní scénu - Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ach, ne, ne, ne, ne, ach, ne, ach, ach, ach, ne,ach ach, ach, ach...

Ostrov (2005)

Úvod filmu je úžasný. Řád, simulátory, testery hladiny krevního cukru a život pro něco víc, pro ostrov. Dnešním vítězem je John, který celý šťastný je odvezen na popraviště. I ta věc ohledně klonování, jsme si jistí, že takhle nedopadnem? A potom přijde úžasný prostor pro nápady, když naši dva hrdinové utečou. Tady sice film lehce ztrácí, avšak nádherné a strhující záběry kamery vše naprosto vynahrazují. Nechápu jak tohle mohl být propadák.