Funny Games USA (2007)

Originálne, bolestne mrazivé. S tou originálnosťou nie som až taký istý :). Treba pozreť.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Nechápem načo som na tom bol v kine...Ale s kina som odchádzal spokojný. Film sa mi páčil. Áno veľa klišé a veľa nezmyselných vecí ako prežitie po výbuchu atómovej bomby...Ale to bolo mimochodom aj v Indianovi Jonesovi :).

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Sandler ma nesklamal, film je celkom zábavný, ale keď čakáte komédiu typu Hangover ,tak na to zabudnite. Má to aj výpovednú hodnotu. Coraci sa lepší, snáď niekedy natočí niečo kultové...

Jackass 2 (2006)

Najlepšia jackassovka :). Pre niekoho nechutné, pre niekho trápne... Nájdu sa však hlupáci, čo sú schopný robiť niečo takéto ? Áno sú, ale tí to začali robiť až po nich :). Nechutné,to áno, primitívne atď,ale výborné. A v tejto dvojke boli si museli nacvičiť rôzne scény, mám na mysli opening a koniec. Proste nářez.

Liga výjimečných (2003)

Ďalší prípad filmu, ktorému urobili reklamu zvučné mená, ale neúspešne. Vo filme mi veľa nesedí. Tešil som sa naň, ale veľké sklamanie...

Xena (1995) (seriál)

Ďalši béčkový seriál...Ako ľahko ním naše TV zaplnili svoj voľný čas a ten plný nie je o veľmi plnohodnotný. Strašný brak toto...Ale pekná príroda je vidieť v seriály.

Herkules (1995) (seriál)

Ako malý som si to rád pozrel :), a tam to aj ostalo. Proste brak. Nenapadá ma žiadny klad. Fakt zlé. Markíza to však s radosťou kúpila.

Proroctví (2009)

Naivný scenár, dosť klišé. Film ma nudil, keby niet Nicolasa Cagea, ktorý hrá výborne, tak dostene film asi 2*. Efekty nevyzerajú príliž vierohodne.

Kill Bill (2003)

Výborný scenár...Typická tarantinovka...Film nás výborne vtiahne do deja, výborne sa na to pozerá.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Plno akcie,výborný soundrack, ale cítiť, že film bol robený len a len kvôli finančnému zisku. Plno komercie... Bay sa možno mal upísať inému filmu. Akcia od začiatku filmu dokonca, že to už človeka aj unavuje. Vďaka špeciálnym efektom a Megan Fox,dávam 4*.