Mládí v hajzlu (2009)

Knižní sérii jsem četl a byl jsem z ní tenkárt enormně nadšen v mých 13-14 letech. A dodnes si tuto knižní sérii velice považuji a na film jsem se těšil (mluvilo se o něm již když jsem sérii četl). Film mě zklamal a potěšil zároveň. Potěšil tím že tak nějak dodržel věci z knih a dobrými herci (kteří se však povětšinou na dané role nehodí) a nepotěšil asi celým schématem výběrem herců, scénářem, režií, hudbou a zkrácení z 5 knih na jeden film. Holt jsem od toho za ty léta čekal mnohem více. ŠKODA!

Kick-Ass (2010)

Tak to byl Kick-Ass! - Nářez!

Mr. GS (2008) (pořad)

Baví mě to mnohem více než Uvolněte se prosím. GS je rozhodně zábavnější než Kraus ten mě příjde extrémně nepříjemný.

Odplata (1999)

"Je to kulervoucí!" ČSFD, Marek Opluštil. To by mělo být napsáno na zadní části obalu filmu. Protože je tomu skutečně tak. Mel Gibson ve své nejdrsnější roli a to už je co říct protože tenhle herec už pár šílenců, maniaků a drsňáků hrál. Porter - jméno hlavní postavy, jenom tak z hlavy nevyženu a rozhodně bych mu nechtěl dlužit ani cent. Protože u tohohle chlápka platí pořekadlo že by si za dolar nechal vrtat koleno, ikdyž jenom napůl. Jenom v případě že by ty prachy původně patřili jemu, neboť v tom případě by si klidně nechal rozmlátit hlavu a kladivem rozdrtit prsty u nohou kladivem. Když tomuhle chlápkoj něco dlužíte buď mu to hodně rychle vraťte nebo se připravte na to, že z vás nechá vypotit všechnu vaší krev za každej cent co mu dlužíte. Tenhle film je prostě božskej!

Na hraně temnoty (2010)

V kratkosti.Gipson skvelej porad ve forme,ikyz se na nem uz podepisuje stari,ale na herectvi to nic nemeni.Od Campbella se po senzacnim Casinu Royale cekalo hodne,svoje si odvedl skvele,jedinej zadrhel byl ve scenari je malo dinamickej a snazi se byt moc chytrej.No nic mohlo to byt horsi a taky by bylo bez Gipsona a Campbella. Nejhlavnejsi je ze je zpatky Mel.

Film 2010 (2010) (pořad)

Nevidím v tomto pořadu žádnou informační hodnotu. A to jsem si nedávno vzpoměl že vlastně není žádnej pořad o filmech, když zmizel strašněj kinobox. Kinobox byl až moc crazy, ale tohle je zase moc suchý. A hlavně v oboch případech jsou strašný moderátoři. Ta ženská je tak nesimpatická, až je to hrozný. A vůbec celé to schéma pořadu je špatně vymyšlené. Film by si zasloužil něco mnohem lepšího a na úrovni.

Spartakus (2010) (seriál)

Ze začátku mi vadilo moc velké "kopírování" 300, ale myslím že po čase se dá na to zvyknout. Sice občas se člověk až usmívá, když vidí že okopírovali i určité scény a nebo že využívá i někdy zbytečně zpomalovačky. Ale rozhodně stojí za zkouknutí.

Hvězdné války podle Turka (1982)

Nemůžu se rozhodnout jestli je to uplná kravina nebo geniální dilo. Ale spíše to druhé.

Spirit (2008)

Hrozná pí*ovina, opravdu, ani jsem ten film nemohl dokoukat. A to se mi jen tak nestává, i na sebevětší kravině vidím něco pěknýho. Ale tohle na mě bylo opravdu moc. Jediná hvězdička a to jenom za to že dotáhnul vizualizaci ze Sin City k dokonalosti.

Xenogenesis (1978)

Tento krátkometrážní film odehrávající se v budoucnosti pojednává o posádce vesmírné lodi, jež narazí při svých cestách na neznámý komplex. Rozhodnou se jej prozkoumat, avšak brzy doplatí na svojí zvědavost a narazí na něco, co nečekali. Za svojí zvědavost možná zaplatí i životem. XENOGENESIS se stal úplně prvním filmem Jamese Camerona.